freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سید راضی نوری در گفت‌وگو با ایسنا،  با اشاره به بیانات اخیر رهبری در جمع بسیجیان اظهار کرد: متأسفانه چیزی که رهبری پیش‌بینی می‌کردند پیش آمد و از موارد نقض برجام هم همین بود که تحریم‌ها را تمدید کردند تا دهان رئیس جمهور آینده را که می‌خواهد بیاید و چیزی بگوید ببندند.

وی خاطرنشان کرد: تنها راهی که ما می‌توانیم در مقابل تمام این تحریم‌ها و مشکلات دیگر بایستیم این است که اعتماد به نفس داشته باشیم و اقتصاد مقاومتی را با تمام مشکلاتی که دارد دنبال کنیم. حداقل روی پای خودمان بایستیم و در مقابل تکان‌هایی که گاه‌گاهی به اقتصاد ما وارد می‌شود، مقاوم‌تر باشیم.

وی متذکر شد: بدعهدی آمریکا در گذشته نه تنها برای کشور ما بلکه برای کشورهایی که نزدیک‌ترین‌ کشورها نسبت به آمریکا بودند نیز پیش آمده است. مسائلی که آمریکایی‌ها با لیبی و عراق داشتند از این جمله است.

نماینده مردم شوش تأکید کرد: رئیس جمهور آمریکا هر کسی که می‌خواهد باشد ما باید نسبت به بدعهدی آمریکا پیش‌بینی داشته باشیم و خودمان برای خودمان برنامه‌ریزی کنیم و اگر هم می‌خواهیم ارتباطی داشته باشیم با کشورهایی باشد که در این مدت بدعهدی کمتری نشان دادند. اما مهمترین مسأله‌ای که باید به آن توجه شود این است که باید به خودمان متکی باشیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۵۰:۳۴ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها