freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، این سخنرانی با موضوع «بررسی الگوی پاسخ‌های ایمنی در واکسن با استفاده از فناوری‌های جدید و پیشرفته امیکس (OMICS)" با سخنرانی پروفسور علی هرندی، استاد دانشگاه گوتنبرگ سوئد و از برجسته‌ترین چهره‌های ایرانی صنعت واکسن‌سازی دنیا در محل سالن کتابخانه موسسه رازی برگزار شد.

پروفسور هرندی که از برجسته‌ترین چهره‌های ایرانی در صنعت واکسن‌سازی دنیا شمرده می‌شود، هم اکنون رییس گروه بخش بررسی پاسخ‌های ایمنی واکسن در دانشگاه گوتنبرگ سوئد و رییس گروه چندین پروژه تحقیقاتی تعریف شده از سوی اتحادیه اروپا بر روی واکسن‌های مشهور است.

وی از سخنرانان کلیدی کنگره‌های بین‌المللی واکسن است و سابقه بررسی پاسخ‌های ایمنی و تایید واکسن‌های بسیار مشهور ساخت شرکت‌های برتر دارویی جهان همچون مرک (Merck)، نووآرتیس (Novartis) و پی فایزر (Pfizer) در کارنامه دارد.

از این استاد برتر عرصه واکسن‌سازی تاکنون حدود 35 مقاله در نشریات بسیار مشهور با بالاترین ایمپکت فاکتور (Impact factor) در حوزه واکسن و مقاله‌ای در مجله نیچر بیوتکنولوژی منتشر شده است.

Impact Factor یکی از مهم‌ترین و در عین ‌حال پرکاربردترین شاخص‌های ارزیابی مجلات از سوی موسسه اطلاعات علمی (ISI) در نظر گرفته شده است.

دکتر سید رضا بنی هاشمی، رییس بخش گروه ایمونولوژی موسسه رازی هدف از این برنامه را آشنایی هر چه بیشتر پژوهشگران موسسه رازی با روش‌های نوین و پیشرفته جهانی در بررسی اثربخشی واکسن‌ها عنوان کرد.

وی گفت: همچنین این پژوهشگران با آشنایی بیشتر با مراکز معتبر واکسن سازی جهان می‌توانند از ایده‌های این شرکت‌ها برای ورود هر چه بیشتر به بازار فروش واکسن‌های مؤسسه استفاده کنند.

دکتر بنی هاشمی تاکید کرد: این سخنرانی نشان داد پژوهش‌های ایمونولوژی در بهبود کیفیت واکسن‌ها بسیار ضروری است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۵۰:۲۸ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها