freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":سرمربی استقلال می‌گوید خیلی بد است که دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس هنوز یک زمین تمرینی مناسب ندارند.

 علیرضا منصوریان میهمان کافه خبر. او که در استقلال ، همچنان درگیر مشکلات است؛ یک روز خط دفاعی، یک روز خط حمله و یک روز زمین تمرینی. منصوریان اما در دل این چالش ها، به هر شکل ممکن، استقلال را جلو می برد. در 7 هفته گذشته لیگ برتر تیم او شکست نخورده و در سه مسابقه جام حذفی هم برنده بوده است. او در کافه خبر ساعتی میهمان ما بود و درباره وضعیت استقلال، بازی های مهم پیشرو و همینطور چالش هایی که در مسیرشان وجود دارد، حرف زد.

آقای منصوریان استقلال خوب دفاع می کند. در واقع تیم شما دفاع کردن را یاد گرفت ولی هنوز مشکلات خط حمله را حل نکرده اید. هواداران منتظرند تا این مشکل خیلی زود حل شود.

قطعا ما هم بیکار ننشسته ایم و روی مشکل خط حمله کار کرده ایم. جلساتی را داشتیم و پی بردیم مشکل از کجاست منتهی اینها مسایل دورن تیمی است و نمی توانیم درباره اش صحبت کنیم. ببینید، ما خیلی زود یاد گرفتیم که چطور باید بازی کنیم. در واقع مشکلات را زمانی از بین بردیم که متوجه شدیم درست جایی که حریف صاحب توپ می شود، باید توپ گیری کنیم. این ایده ای بود که من در نفت تهران هم پیاده کردم. ما در نفت تهران یک ساختار دفاعی فوق العاده داشتیم. با همین ایده و تمرینات زیاد توانستیم ساختار دفاعی تیم را بهتر کنیم و مشکلات مان را در این بخش از بین ببریم.

می شود گفت شما از ساختار دفاعی کی روش هم الهام گرفته اید؟

ببیند شرایط بازی های تیم ملی با بازی های باشگاهی فرق می کند. همانطور که گفتم ما در نفت تهران هم یک سیستم خوب دفاعی داشتیم. البته این را بگویم که هر وقت کی روش را می بینم و او حرف می زنم، فقط می نشینم نگاه می کنم و گاهی نمی فهمم چه می گوید. او از فوتبال 2025 حرف می زند. یعنی سال ها جلوتر است و چیزهایی می گوید که سال ها طول می کشد ما آنها را یاد بگیریم.

چرا بازی ملی و باشگاهی فرق می کند؟

ببیند بین بازی های ملی و باشگاهی تفاوت وجود دارد.تیم ملی باید مقابل ژاپن، استرالیا، کره و... بازی کند. خب معلوم است که تیم ملی باید عقب بنشیند و چشم به ضد حمله ها داشته باشد. البته ما در بازی کره جنوبی و ژاپن نشان دادیم که چقدر قدرتمند هستیم. در هر دو مسابقه عالی بازی کردیم. من یادم نمیاد که در 10 سال گذشته چنین بازی خوبی از تیم ملی ایران دیده باشم. آخرین بار فکر کنم در سال 96 تیم ملی اینقدر خوب و مقتدر بازی کرده بود. یک موقعیت هم به کره جنوبی ندادیم و واقعا از دیدن این مسابقه لذت بردم. نمی توانیم بازی های ملی و باشگاهی را مقایسه کنیم.

هوادران از استقلال توقع بازی هجومی تری دارند. از بازی گسترش اوضاع تغییر می کند؟

ببیند ما فقط باید کار و تمرین کنیم. این کلید حل مشکلات است. این را قبول کنید که ما تغییرات زیادی در خط حمله داشتیم و زمان می برد تا بچه ها بتوانند در تیم جا بیفتد. ولی همانطور که گفتم ما مشکل را پیدا کرده ایم و مشغول حل آن هستیم.

در این شرایط خبر مصدومیت کاوه رضایی برای هوادران نگران کننده بود. آیا او به بازی فردا می رسد.

بله، کاوه هیچ مشکلی ندارد و میتواند برای ما بازی کند.

او سه شنبه به تمرین بازگشت، یعنی از نظر بدنی هم آماده است؟

کاوه یک فوتبالیست حرفه ای است. او خودش را از نظر بدنی کاملا آماده نگه داشته است و به خاطر همین می تواند برای ما بازی کند.

آقای منصوریان شما و بازیکنان در دومین سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی حضور نداشتید. چرا؟

متاسفانه تمرین داشتیم. مراسم یک روز قبل از بازی حساس در جام حذفی برگزار شد و متاسفانه به خاطر شرایط تمرینی نتوانستیم در مراسم حاضر باشیم منتهی من همیشه خودم جزو کسانی هستم که می گویم با پیشکسوت ها و مخصوصا آنها که در جمع ما نیستند احترام گذاشت. همیشه به بازیکنان جوان تیم از پیشکسوت ها می گویم و از زحماتی که برای تیم کشیده اند. به بازیکنان می گویم نگاه نکنید الان بعضی پیشکسوت ها دور افتاده اند و یا سن شان بالا رفته و مثل جوانی شان نیستند، ولی آنها یک روز ستاره های این باشگاه بوده اند و باید الگوی شما باشند. مهمترین چیز این است که احترام بگذارید. قطعا ما سرخاک آقای مظلومی و دیگر اسطوره هایی خواهیم رفت که دیگر بین ما نیستند.

4 بازی حساس در پیش دارید که سه بازی بسیار حساس تر است. جمعه با گسترش دارید و سپس با صبا، تراکتور و نفت. اول از همه بازی صبا چقدر حساس است؟ به هر حال مرفاوی....

ببینید این بازی هم مثل دیگر بازی هاست و برای ما تفاوتی ندارد. ما نگرانی برای این بازی ها نداریم چون من به تیمم ایمان دارم. هیچ مشکلی برای این دیدارها نداریم. کل تیم آماده هستند و انشالله در ادامه فصل به نتایج خوبمان ادامه می دهیم. به نظر من فعلا مهمترین نکته این است که تیم آرامش داشته باشد و بتوانیم در آرامش کار خودمان را پیش ببریم.

گویا هواداران استقلال هم همین خواسته را در تمرینات داشته اند. آنها از شما خواسته اند که به حواشی اخیر بی توجه باشید.

ما باید از حواشی دور باشیم چون تیمی که می خواهد موفق باشد، باید در آرامش به سر ببرد. ما تلاش کردیم این آرامش را به تیم تزریق کنیم. باید به خاطر همین هوادار برنده باشیم.

یکی از مشکلاتی که اخیرا شما درباره اش حرف زدید، مشکل زمین است. شما هفته ای سه جلسه به زمین شماره 2 آزادی می روید و تمرین می کنید. پرسپولیس هم جدیدا می آید. این تداخل و مشکل به وجود نمی آورد؟

نه به هیچ وجه. ما با پرسپولیس هیچ مشکلی نداریم. ببیند تمام حرف من این است که باید تیم های ما زمین داشته باشند. این اصلا خوب نیست که استقلال و پرسپولیس به عنوان دو باشگاه بزرگ فوتبال ایران یک زمین تمرینی خوب در اختیار ندارند. اولین ابزار برای پیشرفت زمین است که متاسفانه در اختیار ما نیست. دو باشگاه اینقدر هوادار دارند ولی یک زمین خوب در اختیارشان نیست. ما مجبوریم در کمپ مرحوم حجازی هم تمرین کنیم. متاسفانه وضعیت زمین کمپ خراب است و من هر جلسه ای که آنجا تمرین می کنیم، نگران وضعیت بازیکنان هستم. تا حالا چند مصدوم روی این زمین داده ایم. از کاوه بگیرید تا رابسون. این اصلا خوب نیست. من مجبورم به بدن بازیکن فشار بیاورم. نمی توانم تمرین سبک کنم. وقتی هم فشار می آورم، بازیکن روی این چمن به مشکل می خورد. این یکی از بزگترین مشکلات ماست.

البته بعضی مربیان گفتند که مصدومیت های لیگ بیشتر به خاطر تعطیلات است.

نه من موافق نیستم. ربطی به تعطیلات ندارد به زمین ها ربط دارد. 

منبع:خبرآنلاین


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵:۳۷ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin

از فوتبال چه خبر از فوتبال ایران چه خبر از تیم ملی فوتبال چه خبر از تیم ملی فوتبال ایران چه خبر فوتبال ایران چه خبر از نقل و انتقالات فوتبال ایران چه خبر از فوتبالیست های ایتالیایی از فوتبالیست های ایتالیا فوتبال از کجا شروع شد فوتبال از كجا شروع شد فوتبال از کدام کشور شروع شد فوتبال از کی شروع شد فوتبال از کدام استان شروع شد فوتبال از ماهواره پخش فوتبال از ماهواره تماشای فوتبال از ماهواره دیدن فوتبال از ماهواره پخش فوتبال از ماهواره Iclass فوتبال خارجی از ماهواره پخش فوتبال از ماهواره هاتبرد ديدن فوتبال از ماهواره پخش فوتبال از ماهواره جام جهانی پخش فوتبال از ماهواره یاهست فوتبال از کجا اغاز شد فوتبال از چه زمانی آغاز شد فوتبال از نظر اسلام از باشگاههای فوتبال اسپانیا از باشگاههاي فوتبال اسپانيا از باشگاهها فوتبال اسپانیا از تیمهای فوتبال ایتالیا نام تیمهای فوتبال ایتالیا نام تیمهای فوتبال ایتالیایی از تیمهای فوتبال باشگاهی ایتالیا نام تيمهاي فوتبال ايتاليا از تيمهاي فوتبال باشگاهي ايتاليا نام تیمهای فوتبال باشگاهی ایتالیا از باشگاه فوتبال اسپانیا از تیم های فوتبال اسپانیا از باشگاه هاى فوتبال اسپانيا می زند باران به شیشه میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته میزند باران به شیشه تاجیکی متن اهنگ میزند باران به شیشه ميزند باران به شيشه اهنگ می زند باران به شیشه آکورد میزند باران به شیشه دانلود آهنگ میزند باران به شیشه متن ترانه می زند باران به شیشه متن شعر می زند باران به شیشه می زند آتش دمادم می زند نیش سکوتت به دل من پسرم می زند نیش سکوتت ميزند باران به شيشه مثل انگشت فرشته میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته قطره قطره رشته رشته میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته دانلود آهنگ میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته متن شعر میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته دانلود آهنگ میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته متن میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته متن اهنگ میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته ميزند باران به شيشه+فتحعلي اويسي ميزند باران به شيشه متن میزند باران به شیشه میزند باران به شیشه تاجیک میزند باران به شیشه دانلود میزند باران به شیشه اویسی متن میزند گاهی برق کوتاهی میزند گاهی برق کوتاهی در شب تارم دانلود آهنگ ميزند باران به شيشه فتحعلي اويسي متن اهنگ ميزند باران به شيشه فتحعلي اويسي آهنگ میزند باران به شیشه از فتحعلی اویسی متن اهنگ ميزند باران به شيشه از فتحعلي اويسي فتحعلي اويسي ميزند باران به شيشه متن میزند باران به شیشه از فتحعلی اویسی ترانه میزند باران به شیشه فتحعلی اویسی دانلود میزند باران به شیشه تاجیکی آهنگ میزند باران به شیشه تاجیکی دانلود ترانه تاجیکی میزند باران به شیشه فتحعلی اویسی میزند باران به شیشه دانلود دانلود میزند باران به شیشه مثل انگشت فرشته دانلود ميزند باران به شيشه دانلود آهنگ میزند باران به شیشه تاجیکی دانلود آهنگ ميزند باران به شيشه منصوریان: کی‌روش از فوتبال 2025 حرف می‌زند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها