freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375038/1  زمان: 09:44  1395/09/05  بازدید: 5,383

سرمربی تیم نساجی قائم شهر به کسانی که مانع بهبود مشکلات نساجی می‌شوند هشدار داد و اظهار کرد باید دست از سر نساجی بردارند.

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط تیمش در دیدار با آلومینیوم اراک که با تساوی یک یک به پایان رسید، اظهار کرد: در حال حاضر بدترین شرایط را تجربه میکنیم. شرایط دشوار بود و ۱۰ تا ۱۵ بازیکنمان نتوانستند با ما ادامه بدهند و تصمیم گرفتند کنارمان نباشند. دلیل کارشان هم این بود که اتفاق مثبتی برایشان نیفتاد. من هم به آنها حق می‌دهم. از اول فصل شرایط ما به همین شکل بود و در ادامه کار هم خوب نشد.

 

او ادامه داد: طی تصمیمی که قبل از بازی با دوستان گرفتیم، قرار بر این شد که با بازیکنان جوان تیم به اراک برویم چون می‌دانستیم اگر بازی نکنیم ممکن است اتفاقات بدتری رخ بدهد. من هم ترسی از باخت نداشتم و با اینکه ۸-۹ بازیکن اصلی همراهمان نبودند و آنهایی هم که در اختیار داشتیم نیز بازیکن ۹۰ دقیقه ای نبودند، راهی اراک شدیم. خدا را شکر تلاش کردیم و توانستیم یک امتیاز از آلومینیوم بگیریم.

 

سرمربی تیم نساجی قائم شهر درباره بیانیه باشگاه آلومینیوم اراک که در اعتراض به داوری بازی با نساجی قائم شهر بحث فوتبال ناپاک را مطرح کرده بودند نیز اظهار کرد: فوتبال ناپاک را کسانی بوجود آوردند که قبل از دیدار به بازیکنان ما پیشنهاد می‌دهند. برخی افراد که نمی‌توانند در مسائل فنی خوب کار کنند، مسائل دیگری را عنوان می‌کنند تا کمبودهای خودشان را پوشش بدهند. البته مسئولین آلومینیوم و مردم محترم اراک مطمئن باشند که طرف صحبتم با آنها نیست ولی اکنون افرادی که ناپاک هستند، دم از فوتبال پاک می‌زنند. ما هم در ابتدای دیدار گل زدیم که داور به اشتباه آن را مردود اعلام کرد. همچنین روی کرنری که به اشتباه به نفع آلومینیوم اعلام شد،گل خوردیم.

 

محمود فکری در ادامه با حمایت از بازیکنانی که تیم را در این دیدار همراهی نکردند هم بیان کرد: از یک طرف توقع صعود از ما دارند و از طرفی تیم ما هیچ شکلی از یک تیم مدعی صعود ندارد. با دست خالی نمی‌توان به لیگ برتر رسید. این موضوعات باعث بالا رفتن توقعات می‌شود. امیدوارم مشکلاتمان حل شود.

 

او سپس درباره شرایط خریداران باشگاه نساجی خاطر نشان کرد: با خریداران قبلی به جایی نرسیدیم ولی ما در صحبت هایی که با مسئولین استانی داشتیم، خریدار جدیدی ابراز تمایل کرده که به جاهای خوبی با او رسیدیم.

 

سرمربی نساجی قائم شهر همچنین با تاکید بر اینکه اگر تا انتهای هفته مشکلات نساجی حل نشود، از سرمربیگری این تیم استعفا می‌دهد، در ادامه تصریح کرد: به عبارتی استعفایم را از همین الان اعلام کردم. در حال حاضر باشگاه هیچ مسئولی ندارد. مدیر عامل که استعفا کرده است و مالک باشگاه هم که دیگر جواب تلفن ما را نمی‌دهد. در کل کسی پاسخگو نیست.

 

وی افزود: صرف نظر از کسانی که به تیم کمک می‌کنند تا نساجی سرپا بایستد، افرادی هستند که چوب لای چرخ تیم می‌گذارند. آخرین مشکلی هم که این افراد ایجاد کردند، بر سر موضوع بازیکنانی بود که با ما نیامدند. آنها سعی دارند مانع حضور دوباره این بازیکنان در تیم شوند و می‌خواهد این بچه ها را فراری بدهند.

 

سرمربی تیم نساجی قائم شهر درباره کانال هایی که در شبکه های اجتماعی برای این تیم حاشیه درست می‌کنند نیز عنوان کرد: کانال های زیادی هستند که هدایت می‌شوند و از فرصت‌ها سوءاستفاده می‌کنند. آنها احساسات مردم را بازیچه قرار دادند. هدف آنها هم این است که من را بزنند ولی من توکلم به خداست. این افراد وقتی دیدند زورشان به من نمی‌رسد، با عناوین مختلف مثل ماجرای محمد عباس زاده برای تیم حاشیه درست کردند و تمرکز تیم را به هم ریختند. الان هم که بازیکنان نیامدند، تصمیم به فراری دادنشان از تیم نساجی گرفتند. باید بدانند که من اجازه نمی‌دهم با بازیکنانم چنین کاری بکنند و اگر چنین فضایی بوجود بیاید و آنها به کارشان ادامه بدهند، خودم دیگر به تمرینات نمی آیم تا اجازه ندهم به کارشان ادامه بدهند. هواداران واقعی نساجی هوشیار باشند و بازیچه این افراد نشوند.

 

محمود فکری در پایان درباره افرادی که مانع بهبود مشکلات نساجی می‌شوند، اظهار کرد: در حال حاضر مشکل اصلی ما، مسائل مالی نیست. مشکل اصلی ما یکسری افرادی هستند که مثل لاشخور و کفتار می‌خواهند از کنار نساجی چیزی بدست بیاورند. این افراد می‌خواهند در باشگاه تصمیم گیرنده باشند. این کفتارها و لاشخورها ما را اذیت می‌کنند. این افراد با احساسات پاک مردم بازی می‌کنند و من واگذارشان میکنم به خدا!

 

وی تاکید کرد: اگر این افراد این کارهایشان را ادامه بدهند، اسم‌هایشان را اعلام می‌کنم. این را بدانند که از هیچ دادگاهی نمیترسم و اگر تا آخر هفته بازهم مشکلی، چه برای تیم و چه برای بازیکنانم ایجاد کنند، نامهایشان را افشا می‌کنم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵:۲۱ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin

Bao Vinh Dds Bao Vinh Long Bao Vinh Bao Vinh Obituary Bao Vinh Md Bao Vinh Phuc Bao Vinh Computer Bao Vinh Huế Bao Vinh Phuc Moi Nhat ما را بس ما را بس ماه بانو ما را بس قدسی مشهدی ما را بس حافظ ما را بس است ما را بس سحر محمدی ما را بس دانلود ما را بس از ماه بانو ما را بس ماه بانو دانلود حوروش خلیلی مارا بس ما رایت الا جمیلا ما رایت الا جمیلا زینب ما رایت الا جمیلا یعنی چه ما رايت الا جميلا و ما رایت الا جمیلا تفسیر ما رایت الا جمیلا معنی ما رایت الا جمیلا والله ما رایت الا جمیلا والله ما رايت الا جميلا اگرچه کشتند برادرم را ما رایت الا جمیلا ما را بس ماه بانو شعر ویدیو ماه بانو ما را بس ما را بس ماه بانو Mp3 ما را بس ماه بانو باند ما را بس ماه بانو ویدیو متن شعر ما را بس ماه بانو دانلوداهنگ ما را بس گروه ماه بانو آهنگ ما را بس ماه بانو ما را زسر بریده میترسانی ما را زسر بریده می ترسانی+قاسم سلیمانی ما را ز سر بریده میترسانی شاعر ما را ز سر بریده میترسانی با بودن قاسم سلیمانی ما را ز سر بريده ميترساني شعر ما را زسر بریده می ترسانی دانلود ما را زسر بریده میترسانی داعش ما را ز سر بریده میترسانی مداحی ما را ز سر بریده میترسانی دانلود مداحی ما را ز سر بریده میترسانی ما را به غمزه کشت ما را به غمزه کشت و ما را به غمزه کشت و حیا را بهانه کرد ما را به غمزه كشت ما را به غمزه کشت قضا را بهانه ساخت ما را به غمزه کشت قضا را بهانه کرد ما را به غمزه کشت و قضا را بهانه ساخت قوالی ما را به غمزه کشت ما رأيت الا جميلا ما رأيت الا جميلا زينب ما رأيت الا جميلا حسين حاجي ما رأيت الا جميلا تويتر ما رأيت الا جميلا Mp3 السيدة زينب ما رأيت إلا جميلا ما را زمانه گر شکند ما را زمانه گر شکند ساز میشویم ما را زمانه گر شکند ، ساز می شویم ما را که تو منظوری ما را که تو منظوری خاطر نرود ما را که تو منظوری،خاطر نرود جایی ما را که تو منظوری خاطر ما را كه تو منظوري ما را بجز خیالت فکری دگر نباشد ما را بجز خیالت فکری دگر نباشد دانلود ما را بجز خیالت فکری دگر نباشد قربانی ما را بجز خیالت دانلود ما را بجز خیالت فکری دگر ما را بجز خيالت ما را بجز خيالت فكر دگر نباشد مارايد من الدنيا كلشي بس اخذك ياحبيبي وامشي مارايد من الدنيا كلشي Mp3 مارايد من الدنيا كلشي كلمات مارايد من الدنيا كلشي حاتم مارايد من الدنيا كلشي حاتم العراقي Mp3 اغنية مارايد من الدنيا كلشي كلمات مارايد من الدنيا كلشي حاتم العراقي اغنية حاتم مارايد من الدنيا كلشي كلمات اغنية مارايد من الدنيا كلشي تحميل اغنية مارايد من الدنيا كلشي ما را بجز خیالت مارايد من الدنيا كلشي فکری: کفتارها و لاشخورها ما را اذیت می‌کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها