freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تقریباً به نیمه‌ی نیم‌سال اول رسیدیم و فصل امتحانات و آزمون‌های مستمر و میانی از راه رسیده است.  شما عزیزان دانش‌آموز باید با حواس جمع و تمرکز کافی در این آزمون‌ها شرکت کنید. 

 در هر درس و برای هر آزمون سه مرحله وجود دارد. مرحله‌ی اول، قبل از آزمون، مرحله‌ی دوم هنگام آزمون و مرحله‌ی سوم بعد از آزمون است. باید نگاه و قصد شما در هر یک از این سه مرحله، یادگیری باشد. در مرحله‌ی قبل از آزمون باید خودتان را با توجه به منابع آموزشی مانند کتاب درسی، مطالب مهمی که در کلاس یادداشت کرده‌اید و کتاب‌های کمک‌آموزشی استاندارد و مناسب و با توجه به محدوده‌ی آزمون یا امتحان، آماده کنید. در مرحله‌ی دوم باید با دقت و تمرکز و البته مدیریت زمان در جلسه‌ی آزمون حضور پیدا کنید. صورت سؤال‌ها و مسائل را خوب و با دقت مطالعه کنید و با توجه به مفاهیمی که یاد گرفته‌اید به آن‌ها پاسخ دهید. در مرحله‌ی سوم سؤال‌های آزمون را تحلیل کنید. تحلیل آزمون‌ها مهم‌تر از خود آزمون‌هاست؛ این مهم است که بدانید چرا سؤالی را پاسخ نداده یا غلط پاسخ داده‌اید. حتی پیدا کردن راه‌حل دیگر برای پاسخ به سؤال درست، بسیار مهم است. آزمون‌ها و امتحانات، ابزارهایی در خدمت یادگیری هستند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵:۱۳ دیده شده : ۷۵بار نویسنده : admin

تحلیل آزمون های سنجش تحلیل آزمون هاسمن تحلیل آزمون های آزمایشی تحلیل آزمون های گزینه دو تحلیل آزمون های قلم چی تحلیل آزمونهای آماری آزمونهای تحلیل واریانس مهمتر از فکت شیت پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است فروش کتاب پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است دانلود پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است Pdf پرسيدن مهمتر از پاسخ دادن است کتاب پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است دانلود کتاب پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است دانلود کتاب پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است Pdf خرید کتاب پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن است پرسیدن مهمتر از پاسخ دادن تخیل مهمتر از دانش است حجاب مهمتر از ربا پرداختن به حجاب مهمتر از رباخواری است سوریه مهمتر از خوزستان سوریه از خوزستان مهمتر است فرهنگ مهمتر از اقتصاد است فرهنگ از اقتصاد هم مهمتر است چرا فرهنگ از اقتصاد مهمتر است رهبری فرهنگ از اقتصاد مهمتر است کلیپ فرهنگ از اقتصاد هم مهمتر است عزیزان من فرهنگ از اقتصاد مهمتر است هیچ فکری مهمتر از تفکر نیست تحلیل آزمون‌ها مهم‌تر از خود آزمون‌هاست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها