freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":سرمربی پرسپولیس امسال بر خلاف سال گذشته تعویض‌هایش را با دقت بیشتری انجام می‌‎دهد و این تعویض ها حداقل تا هفته دهم لیگ چندان برای پرسپولیس دردسر ساز نشدند.

پرسپولیس برخلاف سالهای گذشته  با شروع شانزدهمین دوره لیگ برتر گام محکمی برای قهرمانی از ابتدای لیگ برداشته و در پایان هفته دهم در حالی که یک سوم لیگ گذشته است با ۶ پیروزی و چهار تساوی و بدون شکست با ۲۲ امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است.

تیم امسال برانکوایوانکویچ از ابتدای لیگ موفق عملکرده و در ۱۰ مسابقه با ۱۲ گل زده و ۳ گل خورده و تفاضل گل مثبت ۹ آمار خوبی را از خود به جای گذشته است. این آمار نشان می‌دهد که تیم برانکو با عملکردی که داشته از نظر فنی جایی برای انتقاد نداشته است.

برانکو ایوانکوویچ امسال سومین سال حضورش در پرسپولیس را تجربه می‌کند. در فصل اول او  پرسپولیس نیمه جان را از حمید درخشان تحویل گرفت و لیگ را در رتبه هشتم لیگ به پایان رساند. در سال دوم هم این مربی کروات ابتدا لیگ را خوب آغاز نکرد اما با این وجود هواداران به خاطر عملکرد فنی خوب تیم او حمایت از برانکو را ادامه دادند تا پرسپولیس به چهره یک مدعی بدل شود. پرسپولیس با روند خوبی که در پیش گرفت سال گذشته مدعی اصلی قهرمانی شد اما استقلال خوزستان هم با بازیکنان گمنام خود قدم به قدم با پرسپولیس برای صدرنشینی رقابت می‌کرد.

یکی از عواملی که باعث قهرمان نشدن پرسپولیس شد، تعویض هایی بود که برانکو انجام می‌داد.  سال گذشته نیمکت پرسپولیس از بازیکنان تدافعی تشکیل می‌شد. قلب خط دفاع پرسپولیس سال گذشته تداوم چندانی نداشت و در هر بازی با توجه به شرایط دستخوش تغییر می‌شد. با این وجود دو بازیکن از نیمکت هفت نفره پرسپولیس را مدافعان میانی تشکیل می‌دادند. وحید حیدریه که مدافع چپ بود و بابک حاتمی هم که یک مدافع راست بود هم نفرات ثابت نیمکت سرخپوشان بودند و به جمع این نفرات یک هافبک تدافعی هم اضافه می‌شد و به اضافه یک دروازه‌بان تقریبا شش بازیکن را نفرات دفاعی تشکیل می‌دادند. البته در بخش هجومی برانکو فقط دو بازیکن را در اکثر مسابقات روی نیمکت تیمش قرار می‌داد. جری بنگستون و میلاد کمندانی آن هم در شرایطی که سرخپوشان از حریفانشان پیش بودند، مرد کروات ترجیح می‌داد از نفرات هجومی استفاده نکند.

سرمربی کروات پرسپولیس سال گذشته هنگامی که تیمش از حریف پیش می‌افتاد سعی داشت تا با کم کردن هافبک ها و اضافه کردن نفرات تدافعی تر نتیجه به دست آمده را حفظ کند همین موضوع باعث می‌شد تا عملا پرسپولیس مرکز میدان را از دست بدهد و فشار به خط دفاعی این تیم بیاید و در نهایت هم سرخپوشان گلی دریافت می‌کردند که باعث می‌شد آنها امتیاز از دست بدهند.

در بازی برابر ذوب‌آهن، سایپا و چند دیدار دیگر همین موضوع باعث شد تا سرخپوشان بازی برده را با نتایج دیگر عوض کنند و امتیازاتی را از دست بدهد که در نهایت مانع از قهرمانی تیم شد.

اما در شانزدهمین دوره لیگ، ساختار نیمکت پرسپولیس تغییر کرده و با توجه به ثابتی که خط دفاع دارد، سرمربی کروات خیالش از این قسمت راحت است و تمرکزش را روی تغییر در فاز هجومی تیمش قرار داده است.

احمد نوراللهی، صادق محرمی، رامین رضاییان و ولادمیر پریموف و علی علیپور یا امید عالیشاه معمولا تعویض های سرخپوشان در مسابقات هستند که همگی آنها در فاز هجومی به کار گرفته می‌شوند و تا هفته دهم این تعویض ها مانند سال گذشته ضرری برای این تیم نداشته اند. 

منبع:مهر


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰:۴۰ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

اشتباهی که همه عمر پشیمانم کرد اشتباهی که همه عمر پشیمانم از آن اشتباهی که همه عمر اشتباهی که همه عمرپشیمانم ازان اشتباهی که همه عمر پشیمانم اشتباهی که مسی را مسلمان کرد اشتباهی که مسی را مسلمان کرد +عکس اشتباهی که باعث تفاهم میشود 9 اشتباهی که نباید پرسپولیس در آسیا نتیجه پرسپولیس در آسیا افتخارات پرسپولیس در آسیا گروه پرسپولیس در آسیا بازیهای پرسپولیس در آسیا بازی پرسپولیس در آسیا جدول پرسپولیس در آسیا رتبه پرسپولیس در آسیا مقامهای پرسپولیس در آسیا عناوین پرسپولیس در آسیا پرسپولیس در رده بندی جهانی جایگاه پرسپولیس در رده بندی جهانی استقلال و پرسپولیس در رده بندی جهانی رتبه استقلال و پرسپولیس در رده بندی جهانی رتبه پرسپولیس در رده بندی جهانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2009 جدول پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا پرسپولیس لیگ قهرمانان اسیا بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا جدول گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا 2015 نتایج پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تاریخچه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازیهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس در دسته 3 حضور پرسپولیس در دسته 3 پرسپولیس در لیگ دسته 3 پرسپولیس و دسته 3 پرسپولیس در جام حذفی پرسپولیس در جام حذفی 95 پرسپولیس در جام حذفی93 پرسپوليس در جام حذفي قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی بازی پرسپولیس در جام حذفی قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی 89 باخت پرسپولیس در جام حذفی نتایج پرسپولیس در جام حذفی قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی آسیا پرسپولیس در جدول پرسپولیس در جدول چندم است پرسپولیس در جدول چندمه پرسپولیس در جدول رده بندی پرسپولیس در جدول لیگ برتر پرسپولیس در جدول لیگ پرسپوليس در جدول پرسپولیس در جدول لیگ قهرمانان آسیا جایگاه پرسپولیس در جدول رتبه پرسپولیس در جدول پرسپولیس در عربستان تمرین پرسپولیس در عربستان پرسپولیس عربستان بازی پرسپولیس در عربستان پرسپولیس در فرودگاه عربستان باخت پرسپولیس در عربستان تیم پرسپولیس در عربستان تمرینات پرسپولیس در عربستان بازیکنان پرسپولیس در عربستان وضعیت پرسپولیس در عربستان پرسپولیس در نقل و انتقالات پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپوليس نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات 93 پرسپولیس نقل و انتقالات جدید پرسپولیس نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس نقل و انتقالات لیگ برتر بازیکنان جدید پرسپولیس در نقل و انتقالات نقل و انتقالات در پرسپولیس پرسپولیس در ترکیه اردوی پرسپولیس در ترکیه عکس های تیم پرسپولیس در ترکیه فیلم بازی تدارکاتی پرسپولیس در ترکیه تمرینات پرسپولیس در ترکیه اردو پرسپولیس در ترکیه عکس بازیکنان پرسپولیس در ترکیه بازی دوستانه پرسپولیس در ترکیه بازی تدارکاتی پرسپولیس در ترکیه نتیجه بازی پرسپولیس در ترکیه پرسپولیس در فیس بوک هواداران پرسپولیس در فیس بوک پرسپوليس فيس بوک پرسپولیس فیس بوک پرسپولیس فیس بوکی پرسپولیسی فیس بوک عکسهای قدیمی پرسپولیس در فیس بوک پرسپولیس قدیمی + فیس بوک پرسپوليس فيس بوك کل کل پرسپولیس و استقلال در فیس بوک اشتباهی که مسی رامسلمان کرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا اشتباهی که برانکو امسال در پرسپولیس تکرار نکرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها