freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار ایسنا، سردار شادمانی در اجتماع بزرگ مدافعان حرم که امروز (پنجم آذر) و  بمناسبت سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره)  در محل حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم (ص)کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: ایران اسلامی در منطقه ای پرچالش، پرتنش و ناآرام از دنیا قرار دارد.

شادمانی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران دارای قدرتی است که پایه های آن باید همچنان تقویت شوند.

شادمانی، ملت را ستون فقرات نظام ارزیابی کرد و ادامه داد: امروز ایران اسلامی ۲۵میلیون بسیجی دارد که که با تکیه بر تفکر بسیجی و فرهنگ عاشورایی خواهند توانست نقش دشمن شکن داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) افزود: ایران اسلامی باید صاحب قدرتی بازدارنده باشد که بسیج یکی از پایه های مستحکم ایجاد این بازدارندگی است.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان اسلام قصد ایجاد شبهه در اعتقادات مردم را دارند، تاکید کرد: دشمنان قصد نابودی اسلام را دارند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به تذکرات مقام معظم رهبری در مقوله نفوذ ، گفت: دشمنان قصد تزلزل نظام را دارند که با تکیه بر ظرفیت بسیج می‌توان در برا بر آنها ایستادگی کرد.

شادمانی در ادامه بسیج را متعلق به انقلابیون برشمرد و ادامه داد: بسیجیان سربازان نظام هستند که دفاع از نظام را برعهده دارند.

شادمانی سپس با تاکید بر اینکه همه مسئولین باید بسیجی باشند، تاکید کرد: همه مسئولین نظام از روسای سه قوه گرفته تا استانداران و فرمانداران و دیگر مسئولین باید از بین بسیجیان انتخاب شوند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) سپس کرمانشاه را سنگر انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: کرمانشاهیان همواره روحیه تدین، انقلابی، مقاومت و حماسه آفرینی خود را نسبت به اسلام و انقلاب به اثبات رسانده اند.

شادمانی کارنامه کرمانشاهیان را در طول  سالهای دفاع مقدس برجسته، طوفنده، فجرآفرین و غرورآمیز ارزیابی کرد و ادامه داد: سند آشکار این ادعا تقدیم حدود ۱۰ هزار شهید این استان در راه انقلاب است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) با تاکید بر روحیه ایستادگی، مقاومت و سلحشوری مردم این استان در سال های دفاع مقدس ادامه داد: کرمانشاهیان در سالهای دفاع مقدس برای دفاع از کشور سنگ تمام گذاشتند.

شادمانی در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به راهپیمایی بزرگ اربعین، از آن به عنوان مراسم بزرگ جهان اسلام یاد کرد و افزود: در این حماسه عاشورایی ملت ثابت کردند وفادار به مکتب امام حسین (ع) هستند .

شادمانی افزود: رمز راهپیمایی اربعین همان شعار امام(ره) مبنی بر اینکه راه قدس از کربلا می‌گذرد خواهد بود و این پیامی برای تروریسم صهیونیسم و همه بدخواهان جهان خواهد بود.


انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰:۵ دیده شده : ۷۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها