freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، آیت‌الله"سیداحمد خاتمی" صبح امروز پنجم آذرماه در گردهمایی بزرگ بسیجیان کرمان با گرامیداشت هفته بسیج و بیان اینکه حضور در این تجمع، بیعت با آرمان‌های انقلاب و مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرماندهان بسیجی، حق سخن را در رابطه با بسیج ادا کردند و فرمودند اینکه امام خمینی (ره) به فکر تشکیل بسیج 20 میلیون افتادند، الهامی از سوی خداوند بود.

وی افزود: بسیجیان سرمایه‌ای بسیار عظیم هستند و همه می‌دانند که تکلیف جنگ تحمیلی هشت ساله را در کنار نیروهای مسلح، بسیج تعیین کرد و در حال حاضر هم به عنوان بازوان پرتوان این امت و امام در صحنه است و با تمام قوا از شجره طیبه انقلاب اسلامی دفاع می‌کند.

خاتمی تصریح کرد: پایبندی به دین و ارزش‌های اسلامی از سرمایه های بسیج است و بسیجی می‌داند هر رفتاری که او دارد به دو سبد شخصی و بسیج ریخته می‌شود و اصلا نمی‌توان بسیجی را منهای تدین دید و عنصر اساسی و ستون فقرات بسیج، همین تدین بسیجی است.

وی بیان کرد: بصیرت دومین سرمایه بسیجیان است و همین بصیرت بسیج را در 9 دی سال 88 به صحنه آورد و بساط فتنه را جمع کرد.

امام جمعه موقت تهران گفت: برخی می‌خواهند فتنه فراموش شود، اما تا فتنه‌گران عذرخواهی نکردند، موج نفرت از فتنه زنده می‌ماند و تا زمانی که مقام معظم رهبری از فتنه دل‌خون است، دل این مردم هم از فتنه خون است.

وی افزود: فتنه‌گران باید از ملت ایران و مقام معظم رهبری عذرخواهی کنند، این ملت بصیر و بیدار هستند و از انقلاب اسلامی با جان و دل پاسداری کرده و می‌کنند.

خاتمی اظهار کرد: بسیجیان ما کانون بصیرت هستند و می‌فهمند دشمن امید این ملت را هدف قرار داده و می‌خواهند به گونه‌ای عنوان کنند که در کشور هیچ چیز در جای خودش نیست و مردم ما راخسته نشان دهد، اما با یاری خدا این مردم با نشاط در صحنه هستند و دشمن را خسته می‌کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: همه رییس جمهوری‌های آمریکا علیه ایران توطئه کردند، اما به فضل خدا تا این ملت بسیجیان دلیر را دارد، دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان گفت: بسیجی مطیع ولایت است و به فضل خدا و به برکت پشتیبانی از ولایت‌فقیه، انقلاب اسلامی 37 سال از گردنه‌های سخت عبور کرده و به مسیر خود ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه منطق بسیجی «از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن»است، تصریح کرد: بسیجی‌ها همه را با محک ولایت می‌سنجند و هر مسوولی که ولایی عمل می‌کند و درصدد اجرای رهنمودهای ولایت است، از جان و دل دوست دارند و زمانی که جریانی و مسوولی از ولایت فاصله گرفته بی‌تردید منفور ملت و بسیجیان واقع می‌شود.

خاتمی افزود: سرمایه دیگر بسیج، مقاومت است و این فرهنگ 37 سال کشور را حفظ کرده است و در این مدت ما نان مقاومت را می‌خوریم نه نان مذاکره را.

وی با تقدیر از تیم مذاکره کننده ایران عنوان کرد: دو سال است که مردم در جریان مذاکرات هستند، اما پشت سر هم شاهد بدعهدی طرف مقابل هستیم، قرار نبود دیگر تحریمی بر ملت ایران تحمیل شود.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که تمدید تحریم‌ها نقض برجام است و قطعا نظام اسلامی واکنش  مقابله خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه ایستادن در برابر تحریم‌ها جواب می‌دهد، افزود: ما به تمام بندهای برجام عمل کردیم، اما طرف مقابل بدعهدی کرده است.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان با بیان اینکه طاغوت مسجد جامع کرمان را به آتش کشید، اما مردم کرمان ایستادند و جواب این مقاومت را گرفتند، گفت: مقاومت دشمنان را سر جای خود می‌نشاند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: الگوی چهار سرمایه بسیجی یعنی تدین، بصیرت، ولایتمداری و مقاومت، سرور و سالار شهیدان امام حسین (علیه السلام) است.
 


انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰:۷ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها