freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


داود محمدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بیانات اخیر رهبری اظهار کرد: برای ما تفاوتی نمی‌کند که چه دولتی در آمریکا روی کار آید و نسبت به این مساله حساسیتی هم نداریم به جهت اینکه آمریکا به لحاظ ذاتی دارای دیدگاه خاصی است و حزب دموکرات و جمهوری‌خواه تفاوتی ندارد.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس تصریح کرد: ما خط مشی سیاسی خود در جهان را داریم و به دنبال منافع ملی خود هستیم و براساس مبانی‌ای که انقلاب اسلامی برای ما تبیین کرده مشی ما حساب شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: بنابراین رئیس‌جمهور آمریکا عوض شود مشی و مرام ما تغییری نمی‌کند و ما سیاست‌های خود را که همانا در جهت مصالح و منافع ملی است دنبال خواهیم کرد.

محمدی در ادامه اظهار کرد: در مورد مساله برجام هم طبق توافق‌هایی که با اتحادیه اروپا و آمریکا داشته‌ایم، ما بر اصول خود پایبند هستیم و به قول‌هایی که داده‌ایم عمل می‌کنیم اما متاسفانه پایبندی آمریکایی‌ها از ابتدا کمتر بوده است و در برخی مواقع اصولی که پذیرفته‌اند را زیر پا گذاشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه براساس منافع ملی برای آینده تصمیم‌گیری می‌کنیم، گفت: اگر قرار باشد نسبت به برجام بی‌توجهی و نقض عهد صورت گیرد ایران قطعاً واکنش خواهد داشت ضمن اینکه براساس تعهدات انجام شده در برجام بایستی تحریم‌ها برداشته می‌شد.

وی با بیان اینکه تا زمانی به تعهدات پایبند هستیم که طرف مقابل هم به همین نحو عمل کند، گفت: شواهد و قرائنی که اتفاق افتاده حاکی از آن است که دولت آمریکا می‌خواهد نقض عهد کند و در صورت نقض ضرر اصلی متوجه آنها خواهد شد و برای آمریکایی‌ها مشکل به وجود می‌آید در حالی که برای کشور ما که خط‌مشی تعریف‌شده‌ای دارد، ضرری دربر نخواهد داشت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵:۴ دیده شده : ۷۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها