freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


معمولا وقتی مشتری، گوشی معیوب خود را به خدمات گارانتی تولیدکننده‌ی آن تحویل می‌دهد، باید صبر کند تا مشکل توسط خدمات رفع شود یا اینکه در عوض، نسخه‌ی جایگزین را (که می‌تواند نو یا تعمیر شده باشد)  تحویل بگیرد. اما این روش درباره‌ی مشتریان LG Nexus 5X اعمال نشده است و مشتریانی که گوشی آن‌ها به دلیل یک مشکل سخت‌افزاری وارد حلقه‌ی ریست می‌شود، کل مبلغ گوشی خود را از ال‌جی پس می‌گیرند.

دلیل اینکه ال‌جی نسخه‌ی نو یا تعمیر شده از نکسوس ۵ ایکس را به مشتریانی که مشکل اشاره‌شده را دارند، تحویل نمی‌دهد و در عوض مبلغ معادل آن را پرداخت می‌کند؛ این است که موجودی قطعه‌ای که باعث ایجاد مشکلِ ریست شدن در نکسوس ۵ ایکس می‌شود، به پایان رسیده است. گوگل نیز از زمانی که عرضه‌ی گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس ال آغاز شد، فروش نکسوس‌های خود را متوقف کرد. البته هنوز بعضی از خرده‌فروشی‌ها در موجودی خود تعداد محدودی Nexus 5X دارند. همچنین گزارش شده که ال‌جی تولید این گوشی را متوقف کرده است. 

از آنجایی که ال جی در ایران دفتر رسمی دارد و دفتر خدمات پس از فروش آن نیز عموما سرویس خوبی در اختیار مشتریان ایرانی قرار می‌دهد؛ احتمالا اگر قطعه‌ی اشاره‌شده در ایران موجود نباشد، سرویس بازپرداخت هزینه را در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۴۴ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها