freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، شریف پور نماینده  مردم شهرستانهای ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی در تجمع بزرگ بسیجیان با عنوان مدافع حرم با اشاره به این که امروزه دشمن با سلاح های فرهنگی و اجتماعی به جان ما افتاده است گفت: این وظیفه ی بسیج و بسیجی است که با حفظ آرمان های انقلاب و پیروی از خط رهبری و شهیدان نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب کرده و آنها را مایوس و ناامید نمایند.
 

وی  با اشاره به این که بسیجی باید صاحب بصیرت باشد افزود: در مقابل طرح و برنامه های دشمن  باید آگاه و هوشیار بوده وراههای مقابله سریع با آنها را بدانیم .
 

نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: در حال حاضرآرمانهای امام (ره) مبنی برتشکیل ارتش بیست میلیونی به واقعیت پیوسته و تمامی مردم جزء ارتش بیست میلیونی هستند.
 

وی در ادامه با اشاره به وضع و حال آمریکا گفت: بعد از انتخاب ریاست جمهوری جدید  آمریکا وضع این کشور روز به روز در حال به فنا رفتن است و این قشر عظیم بسیجی در کشور است که امنیت منطقه و کشور های همسایه جمهوری ایران را فراهم ساخته است.
 

شریف پور،  به راهپیمایی بزرگ و با شکوه اربعین حسینی هم اشاره کرد و گفت: کنگره  پیاده روی اربعین سالار شهیدان یک رویدادی عظیم بود که نشان داد  توطئه های دشمنان از جمله تفرقه افکنی بین شیعه و سنی بی ثمر مانده است .
 

به گزارش ایسنا، در پایان مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایا از چند تن از برادران و خواهران بسیجی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰:۵ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها