freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، با رضایت خانواده مقتول و اولیای دم، یک قاتل محکوم به اعدام در شهرستان بندرعباس پس از 22 سال حبس از چوبه دار رهایی یافت.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: این حکم قرار بود صبح روز پنجشنبه چهارم آذر ماه 1395 در زندان مرکزی بندرعباس اجرا شود و خانواده مقتول تا آخرین لحظات اصرار بر اجرای حکم مذکور داشته اند که با تلاش مسؤولان قضایی استان و با استناد به عفو و رأفت اسلامی رضایت خود را اعلام کردند.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری افزود: با توجه به اینکه زندانی ن-ع به اتهام ارتکاب دو فقره قتل عمدی مرحوم ح-پ و مرحومه ز-ع  به موجب دادنامه صادره از شعبه دوم دادگاه عمومی شهرستان بندرلنگه به قصاص نفس از طریق چوبه دار محکوم شده بود و حکم صادره پس از سیر مراحل و تشریفات قانونی از سوی شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور تأیید گردیده است؛ درنتیجه تمامی تشریفات برای اجرای حکم مذکور در  محل زندان مرکزی بندرعباس آماده شد که خانواده مقتول تا آخرین لحظات و در آستانه اجرای حکم  و پای چوبه دار، اصرار بر اجرای حکم قصاص داشتند، اما سرانجام با تلاش مسئولان قضایی و میانجی‌گری معتمدین محلی، رضایت خود را جهت بخشش قاتل اعلام کردند.

به گزارش ایسنا، مرحومان ح-پ و ز-ع در جریان توطئه و انتقام‌گیری خونین قاتلین مسلح در تاریخ یازدهم بهمن ماه سال 1373 در شهرستان پارسیان به قتل رسیده‌ بودند.


انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰:۱۰ دیده شده : ۹۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها