freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


محمدرضا تابش در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: ظرف دیشب و امروز دو حادثه ناگوار در بغداد و دامغان اتفاق افتادکه باعث تاسف و تاثر شد. ما ضمن محکومیت اقدامات تروریستی در بغداد، با سانحه دیدگان و خانواده شهدای این حادثه که از زائران اباعبدالله الحسین بودند ابراز همدردی می‌کنیم و مجلس شورای اسلامی خصوصا کمیسیون های امنیت ملی، فرهنگی و عمران نیز این دو حادثه را به دقت مورد بررسی قرار می دهند.


وی افزود: طبق اطلاعاتی که از مقامات مربوطه دریافت کردم در بغداد نیروهای امدادی به خوبی وارد عمل شده‌اند و کنسولگری ایران هم خوب عمل کرده، همچنین توافق خوبی برای انتقال کلیه جنازه ها و بقایای اجساد به کشور صورت گرفته که پس از آزمایش DNA تابعیت آنها باید شناسایی شود.


نماینده مردم اردکان در مجلس ضمن تشکر از دولت عراق برای برگزاری راهپیمایی اربعین، یادآور شد: متاسفانه کام مردم پس از برگزاری مراسم راهپیمایی تلخ شد. به هر حال با توجه به اینکه امنیت زائرین حسینی به عهده دولت عراق است وزارت خارجه باید در این رابطه پیگیری های لازم را داشته باشد.

تابش درباره سانحه برخورد دو قطار در سمنان نیز گفت: در این سانحه ٧ واگن دچار حریق و واژگونی شده و تاکنون ٣٣ جنازه شناسایی شده است. با توجه به اینکه دو سال پیش نیز در همین حوالی حادثه مشابهی رخ داده بود باید روشن شود که آیا مسائل فنی مورد بررسی قرار گرفته بوده و وسایل اطفای حریق در اختیار بوده یا خیر.


وی با اشاره به امدادرسانی به موقع به سانحه دیدگان برخورد قطار نیز اضافه کرد: به هر حال ضعف هایی هست که باید مورد بررسی قرار گیرد. حاکمیت وظیفه تامین امنیت و رفاه و آسایش مردم را دارد و مجلس هم بدون اغماض موضوع را مورد بررسی قرار می دهد تا اگر خطا یا سهل انگاری رخ داده با آن برخورد شود.


این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به آمار بالای سوانح جاده ای و فرسودگی ناوگان حمل و نقل هوایی نیز گفت: از نظر مردم قطار امن ترین وسیله نقلیه است که متاسفانه با وقوع این سوانح امنیت آن نیز به خطر می افتد. اینگونه سوانح نشانگر وجود ضعف است و باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد و گزارش لازم به مردم ارائه شود.
انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰:۱۲ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها