freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری کردستان:
هم افزایی و هم گرایی بهترین قدم برای پیشرفت است
سرویس کردستان- مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری کردستان هم افزایی و هم گرایی را بهترین قدم برای پیشرفت دانست و بر تشکیل اتاق فکر توسط افراد خلاق با همراهی و ایجاد یک طوفان فکری تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار کردپرس، جمال­الدین افضلی شامگاه پنجشنبه در همایش برگزاری دوره خلاقیت و کلاس توجیهی نخستین جشنواره کشوری اختراعات و ابتکارات نخبگان در شهرستان قروه اظهار داشت: این جشنواره یک گردهمایی و ظرفیتی برای افراد صاحب ایده و مخترعان برای شناسایی و آشنایی آنان باهم و استفاده از پتانسیل ها می باشد.
 وی قروه را قطب رباتیک استان دانست و افزود: شهرستان در بحث رباتیک نیروی انسانی بسیار تأثیر گذار است لذا شهرستان قروه با دارا بودن این ویژگی می توان در چند سال آینده قطب رباتیک کشور شود و این بستر مناسب و خوبی برای جوانان است.
افضلی با بیان اینکه دو مرکز رشد در استان وجود دارد، تصریح کرد: این مراکز در سنندج و مریوان است و در حال حاضر چهار کانون شکوفایی و خلاقیت در شهرستان های قروه، دیواندره، سقز و سنندج وجود دارد که بیشتر برای دانشجویان و دانش آموزان صاحب ایده و فکر است.
وی از تعداد 97 شرکت در مرکز رشد استان خبر داد و از این تعداد 50 مرکز را رشدی، 29 مرکز را پیشرو و 18 مورد دیگر را پارکی دانست و بیشترین آمار مربوط به این شرکت ها را در حوزه فعالیت های الکترونیکی و رایانه ای عنوان کرد.  
مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری کردستان همچنین تعداد طرح های کانون خلاقیت قروه را چهار مورد اعلام کرد و به گفته وی از این تعداد سه طرح داوری شده که دو مورد براساس معیارهای لازم پذیرفته شده است.
جمال الدین افضلی از رشد پیک ثبت اختراع خبر داد و بیان کرد: زمینه فعالیت پارک در خصوص پتانسیل ها و مزیت های نسبی استان مثل کشاورزی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رباتیک و فناوریهای نرم مثل انیمیشن و تولید محتوا و بازیهای کامپیوتری است.

کد مطلب: 119025  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۵  |  ساعت: ۱۱ : ۴۵

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵:۳۹ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها