freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کسی چه می داند شاید ارواح نیز گاهی دلشان بخواهد در فضای باز ورش کنند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پارکی تورسیتی مکزیکی کانوکون که در نزدیکی یک قبرستان احداث شده است به تازگی تبدیل به یک سوژه خبری داغ و وحشتناک برای کاربران فضای مجازی شده است. اما ماجرا از چه قرار بود: زمانی که یک زن در حال فیلم گرفتن از محوطه وسایل ورزشی پارک بود ناگهان متوجه می شود که یکی از دستگاه ها به خودی خود در حال تکان خوردن است.

این وسیله که تا لحظاتی قبل بوسیله یک پسر بچه جوان در حال استفاده بود پس از پایین آمدن پسر بچه همچنان به حرکت خود ادامه می داد در حالی که هیچ کس بر روی آن ننشسته بود. زن فیلم بردار به محض دیدن این صحنه در حالی که از ترس و هیجان فریاد می زد به فیلم برداری خود ادامه می دهد.

حالا کاربران بسیاری پس از مشاهده این فیلم معتقدند روحی که روی این دستگاه نشسته باعث این حرکت می شود، دلیل این تصور نیز وجود قبرستانی در نزدیکی این پارک است. برخی از کاربران نیز گفته اند سرعت بالای وسیله باعث ادامه دار شدن حرکتش شده است.

گفتنی است؛ پیش از این ویدئویی از یک سالن بدنسازی در شمال کشور شیلی منتشر شد که در آن اتفاقی شبیه به همین صورت گرفته بود.

ویدئویی تکان دهنده از ارواحی که ورزش می کنند + فیلم

برای دانلود اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۵:۴۴ دیده شده : ۴۸۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها