freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ”   دی اسپورت ” از هفته پنجم رقابتهای فوتبال لیگ برتر نوجوانان کشور عصر روز جمعه تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی در شهر تبریز میهمان تیم فوتبال نوجوانان تراکتورسازی تبریز بود که در پایان موفق شد به یک امتیاز ارزشمند دست پیدا کند .

این بازی که در زمین اختصاصی باشگاه تراکتور سازی تبریز به انجام رسید در ابتدا با برتری نوجوانان ملوان آغاز شد و این تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی بود که با درخشش مهدی هاشمی پدیده بی چون و چرای این فصل خود در دقیقه 4 باری به گل برتری دست یافت اما این پایان کار در نیمه اول این دیدار نبود و تیم تراکتور سازی تبریز موفق شد در دقیقه 31 بازی از روی اشتباه فردی بازیکن خط دفاعی ملوان بازی را به تساوی بکشاند.

اما نیمه دوم این دیدار نیز مجددا با برتری مطلق سپید پوشان نوجوانان ملوان بندرانزلی آغاز گردید و باز هم این تیم فوتبال نوجوانان ملوان بود که در دقیقه 61 بازی با ضربه استادانه علیرضا لطفی پور به گل برتری در نیمه دوم دست یافت و در شرایطی که بعد از این گل باز هم – توپ و میدان کاملا در اختیار انزلی چی ها بود اما یکبار دیگر خط دفاعی تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی مرتکب یک اشتباه فردی دیگر شد تا در دقیقه 82 بازی بازهم تیم میزبان بازی را به تساوی دو بر دو برساند.

بعد از این گل تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی که 3 امتیاز این بازی را در دقایق پایانی با یک امتیاز تعوض کرده بود به آب و آتش زد تا مجددا بتواند به گل برتری دست یابد اما تلاش بازیکنان دو تیم تا دقایق پایانی بی حاصل بود و دو تیم در این دیدار به تقسیم امتیازات قناعت کردند.

علیرضا اسدی دروازه بان تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی در این دیدار نمایش خیره کننده ای داشت و در یکی از حملات تیم فوتبال تراکتور سازی به تنهایی ناجی دروازه سپید پوشان انزلی چی شد.

تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب : علیرضا اسدی – جواد باقری  ( سینا رشیدی ) – امیر حسین حسین زاده – امیر رضا حسن علی نژاد – مهرداد قربانی – پویا هادی پور  ( منوچهر اکبر صفت ) – مهرشاد یزدانی – سید اسمائیل صادات مقرب – محمد رضا محرمی – علیرضا لطفی پور  ( ایمان عابدی ) و مهدی هاشمی نژاد وارد میدان شد.

کریم مسرور – بیژن شجایی – امیر جماییلی – بابک پیرساحلی – رضا نادر نژاد – محسن گیاهی – امیرحسین سلامی بخش و سارنگ ویسانلو اعضای کادر فنی تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی می باشند.

تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی در پایان هفته پنجم رقابتهای فوتبال لیگ برتر نوجوانان کشور با دو پیروزی و یک شکست و یک تساوی و با 7 امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی لیگ برتر نوجوانان کشور قرار گرفت.

تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی در هفته چهارم رقابتهای فوتبال لیگ برتر نوجوانان کشور با قرعه استراحت رو به رو شده بود.

تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی در هفته ششم رقابتهای فوتبال لیگ برتر نوجوانان کشور عصر روز جمعه از ساعت 14/30 دقیقه در مجموعه ورزشی شهدای کلیور میزبان تیم فوتبال نوجوانان صبای قم خواهد بود.

بیژن شجاعی سرمربی موفق تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی در پایان این دیدار در گفتگویی کوتاه گفت : بدون شک کسب سه امتیاز این دیدار حق مسلم نوجوانان ملوان بود اما اشتباهات فردی در رده های پایه اجتناب ناپذیر است و امروز هم متاسفانه اسیر همین موضوع شدیم و در شرایطی که یک دیدار کاملا زیبا را در تبریز به نمایش گذاشتیم اما موفق نشدیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم هرچند که سه امتیاز حق مسلم ما بود اما کسب یک امتیاز هم در بازی خارج از خانه آن هم در شهر تبریز و در سرمای زیاد این شهر می تواند رضایت بخش و ارزشمند باشد.منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰:۱۵ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها