freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عبدالحمید رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد وضعیت نابسامان نساجی گفت: چند بازیکن اصلی ما به خاطر پرداخت نشدن مطالبات‌شان اعتصاب کردند و به اراک نیامدند اما ما برای احترام به قوانین فوتبال و تیم حریف با وجود همه مشکلات به اراک رفتیم. جوانانی را به میدان فرستادیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم. مساوی مقابل آلومینیوم اراک با جوانان باعث شد این باشگاه بیانیه بدهد و از فوتبال ناپاک حرف بزند. ظاهرا آنها انتظار داشتند 7 گل بخوریم.

وی افزود: در حالی که در این بازی یک گل صحیح ما مردود اعلام شد. ضمن اینکه گلی هم که خوردیم روی کرنر نادرست بود. ا هم بخواهیم بیانیه بدهیم سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. 

رمضانی در مورد اینکه فکری صحبت از لاشخورها و کفتارها در اطراف تیم نساجی کرده، گفت: من از این واژه‌ها استفاده نمی‌کنم و خوشم نمی‌آید اما ظاهرا برخی نمی‌خواهند تیم نساجی موفق شود. باشگاهی که قدمت 60 ساله دارد می‌تواند بیش از اینها در فوتبال ایران نقش داشته باشد اما هر گاه این تیم اوج می‌گیرد برخی می‌خواهند ترمزش را بکشند. 

رمضانی تصریح کرد: انگار دست‌های مرموزانه‌ای وجود دارد که نمی‌خواهد نساجی موفق شود. اکنون باشگاه ما هیچ مسئولی ندارد. مدیرعاملش استعفا کرده و اصلا مشخص نیست چه کسی باید با این استعفا مخالفت یا موافقت کند. پرهام مالک باشگاه اعلام کرده نمی‌خواهد تیمداری کند اما اکنون او قانونا، شرعا و عرفا مالک باشگاه است. با این شرایط کار کردن بسیار دشوار است. از نساجی فقط یک اسم و هوادارش باقی مانده و این باشگاه نه ساختار دارد نه چیز دیگری. مسئولان شهری و استانی توجهی به این تیم ندارند. آیا معاونین استاندار می‌دانند نساجی کجای قائم‌شهر قرار دارد. نمی‌توان با کاسه گدایی در دست تیمداری کرد. 

قائم‌مقام باشگاه نساجی با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: باور کنید پول خرید آب معدنی هم نداریم اما اگر ما با این شرایط به اراک نمی‌رفتیم همه علیه ما شمشیر می‌کشیدند. من بارها گفته‌ام فوتبال پدیده اجتماعی است. آن را تبدیل به معضل اجتماعی نکنید. نباید تاریخ فوتبال ایران را پاک کنیم. اکنون استقلال اهواز، پاس همدان و ... کجا هستند. نساجی هم ممکن است به سرنوشت آنها دچار شود.

منبع :فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰:۲۲ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۶۳
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها