freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

سرپرست فرمانداری هرسین اعلام کرد:
رفع مشکل آب شرب شهر هرسین با نصب دستگاه های تصفیه کننده ظرف دو ماه آینده
سرویس کرمانشاه- سرپرست فرمانداری هرسین در خصوص بحث آب شرب شهر هرسین با تاکید بر اینکه تا پایان دی ماه این مشکل برطرف می شود، گفت: طبق صحبت هایی که با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان صورت گرفته، اعلام شد که جهت رفع مشکل آب شرب این شهر اعتبارات آن خارج نوبت تخصیص یافته که در همین راستا با خرید چند سیستم تصفیه آب غیرمتعارف که در هر ثانیه 200 لیتر آب را تصفیه میکند با اعتبار 4 و نیم میلیارد تومان این مشکل به زودی برطرف می شود.

به گزارش خبرنگار کردپرس، امیر شاه آبادی در نشست مشترک امام جمعه شهرستان هرسین و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اصحاب رسانه استان به مناسبت هفته وقف که در فرمانداری شهر هرسین برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرستان هرسین با 87 هزار نفر جمعیت بر اساس آخرین آمارسرشماری و 148 روستا در 4 دهستان در جنوب شرق استان واقع شده است، افزود: این شهرستان با وجود برخوردار بودن رتبه دوم صنعتی و داشتن اماکن تاریخی معتبر بین المللی، دارا بودن منابع کانی و منابع انسانی از نظر اشتغال وضعیت مناسبی ندارد و از محرومترین شهرستان های استان به شمار می رود.
وی ادامه داد: شهرستان هرسین با تقدیم 245 شهید در معرکه، ذخیره انقلاب است و با وجود این هیچ مطالبه ای از نظام ندارد و این عدم مطالبه گری باعث شده است جزء شهرستان های محروم قرار گیرد و بر ما است که مطالبه بر حق و جدی آنها را پیگیری کنیم تا گوشه ای از محرومیت های این شهرستان را بزدائیم.
سرپرست فرمانداری هرسین به الحاق بخش بیستون در اواسط دهه هفتاد به شهرستان هرسین اشاره کرد و تصریح داشت: محرومیت در بخش مرکزی شهرستان هرسین هویدا است بطوریکه هسته مرکزی شهر هرسین از نظر توسعه یافتگی بسیار آسیب پذیر است.
وی بن بست بودن شهر هرسین را یکی از عوامل عدم توسعه یافتگی آن اعلام کرد و افزود: در زمان دولت اصلاحات استاندار وقت کرمانشاه تلاش بسیاری کرد که این شهرستان را با اتصال به الشتر لرستان از بن بست خارج کند و در زمان دولت فعلی نیز دکتر رازانی استاندار کرمانشاه به جد پیگیر بحث کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق هستند، طرح آن در دولت به تصویب رسید و مجموع این فرآیند منشا تحول زیرساخت ها در شهرستان هرسین خواهد بود.
شاه آبادی به تلاش های صورت گرفته برای حل محرومیت در مرکز شهر هرسین پرداخت و تاکید کرد: منشا ایجاد شهر هرسین سراب هرسین بوده است، بافت این قسمت هم اکنون دچار فرسودگی شده به همین دلیل ما هرگونه تحول را از مرکز شهر هرسین می دانیم.
وی به بحث جاده اصلی به شهر هرسین اشاره  و اضافه کرد: جاده سه راهی هرسین با شتاب خوبی در حال ساخت است و قسمت زیادی از دیون پیمانکار حدود 12 میلیارد تومان تامین شده تا وی بتواند با انگیزه بیشتر کار را ادامه دهد.
سرپرست فرمانداری هرسین به اقدامات صورت گرفته در بخش گردشگری یادکرد و گفت: برای ایجاد اقامتگاه های بوم گردی با سرمایه گذاران رایزنی انجام شده و مقرر گردید که تسهیلاتی را در اختیار روستائیان قرار دهند که بتوانند از مواهب خدادادی درآمد کسب کنند.
وی از وجود 19 معدن سنگ از بهترین نمونه سنگ ها در این شهرستان خبرداد و بیان داشت: حدود 7 هزار نفر جمعیت فعال بیکار در شهرستان هرسین وجود دارد که 69 درصد آنان فاقد هرگونه مهارت هستند.
شاه آبادی در خصوص بحث آب شرب شهر هرسین نیز با تاکید بر اینکه تا پایان دی ماه این مشکل برطرف می شود، یادآورشد: طبق صحبت هایی که با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان صورت گرفته، اعلام شد که جهت رفع مشکل آب شرب این شهر اعتبارات آن خارج نوبت تخصیص یافته که در همین راستا با خرید چند سیستم تصفیه آب غیرمتعادف که در هر ثانیه 200 لیتر آب را تصفیه میکند با اعتبار 4 و نیم میلیارد تومان این مشکل به زودی برطرف می شود.

کد مطلب: 119023  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۵  |  ساعت: ۲۳ : ۴۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۵۵:۳۶ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها