freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaarبه گزارش ایسنا، احمد حکیمی‌پور در جلسه هیئت اجرایی حزب اراده ملت ایران که با حضور اکثریت اعضاء در دفتر مرکزی این تشکل سیاسی اصلاح‌طلب برگزار شد، در راستای دستورالعمل‌های حزبی، برنامه پیشنهادی خود را جهت برگزاری مجمع عمومی و کنگره ملی جهت تصویب به این جلسه ارائه داد و همچنین تاریخ‌های پیشنهادی پیش کنگره و کنگره ملی حزب تعیین و معین شد کنگره ملی حاما در زمستان سال جاری طبق روال برگزار شود.

در بخش دیگر از این جلسه افشین فراهانچی رییس کمیته تشکیلات از آخرین وضعیت اعضای رسمی دارای حق رای حاما گزارشی ارائه کرد و از سوی دبیرکل و با تصویب هیئت اجرایی، مدیریت اجرایی کنگره به واحد روابط عمومی واگذار و کمیته تشکیلات عهده دار مدیریت محتوایی  این مجامع شدند.

زهره رحیمی رییس کمیته امور شعب نیز ضمن ارائه گزارش آخرین وضعیت تاسیس شعب حاما در شهرستانها از برگزاری کارگاه‌های مدیریت شهری در تاریخ ۱۸ و ۱۹ آذر در دفتر مرکزی حاما خبر داد که این نشست به منظور تجمیع و تقریب دیدگاه‌ها و رویکردهای موجود در حزب در حوزه مدیریت شهری با توجه به نزدیکی ورود به پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد.

همچنین رییس کمیته آموزش و پژوهش برنامه پیشنهادی خود را جهت برگزاری همایش نقش احزاب و توسعه سیاسی در اسفند ماه سال جاری به تصویب جلسه رساند و تشریح جزییات را به جلسات آینده موکل کرد.

در پایان نیز مرجان کاوسی رییس کمیته زنان حاما با اراص گزارش عملکرد این کمیته گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده مابین کمیته های زنان، امور شعب و تشکیلات، اردوی دو روزه زنان حزب در تاریخ ۲۶ و ۲۷ آذر ماه در شهرستان زنجان با حضور زنان حزب از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۲۰:۱۴ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها