freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375176/4  زمان: 19:16  1395/09/05  بازدید: 19,915

علی علیپور در یازدهمین هفته از لیگ برتر همچنان در حسرت گل زدن به سر می‌برد؛ این در حالی است که انتقادات به سمت طارمی است.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم شمالی پرسپولیس این روزها خوش شانس است که مهاجم جنوبی، علیرغم آمار مناسب گلزنی در فرصت سوزی عملکرد بهتری دارد تا آمار ناامید کننده‌ی او به چشم نیاید.

 


علی علیپور در ابتدای فصل یکی از بازیکنان مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ محسوب می‌شد و سرمربی کروات این تیم در هجمه‌هایی که با جدایی مهدی طارمی به وجود آمده بود، تکیه اصلی تیم بر این مهاجم را در این فصل عنوان می‌کرد و توانایی فنی‌اش را می‌ستود. با این حال او از علیپور در هفته های ابتدایی به عنوان مهاجم اصلی خود در کنار وحید امیری سود برد و در ادامه با بازگشت طارمی او به نیمکت بازگشت. علیپور به عنوان بازیکن اصلی در دیدار برابر نفت آبادان نیز جشنواره ای از فرصت سوزی به راه انداخت که با هجمه شدید هواداران این تیم همراه شد. اکنون سوال اصلی اینجاست که در پرسپولیس چرا علیپور نمی تواند در نقش گلزن ظاهر شود و تمام فشارها به سمت مهدی طارمی است که فرصت های خوبی برای تیمش ایجاد می کند و البته قدر آنها را نمی داند. علیپور البته در نقش فیزیکی و درگیرانه با مدافعان حریف قرار می گیرد که این مساله او را دور از دروازه قرار می دهد تا از نقش اصلی خود در قالب یکی از امیدهای گلزنی تیم دور شود.

 


مسلما علی علیپور که مدعی داشتن پیشنهادات خارجی نیز می باشد باید به عنوان مهاجم نقش اصلی خود را در گلزنی نیز ایفا کند تا فشار تنها روی یکی از مهاجمان این تیم به عنوان امید اول گلزنی نباشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۴۰:۱۳ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin

طارمی اینستاگرام مهدی طارمی اینستاگرام طارمی پرسپولیس طارمي پرسپوليس طارمی بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی پرسپولیس طارمی در پرسپولیس طارمی در پرسپولیس ماندنی شد بیوگرافی طارمی پرسپولیس طارمی از پرسپولیس جدا شد طارمی از پرسپولیس رفت برگردان طارمی پرسپولیس طارمی محرمی طارمی و محرمی مهدی طارمی محرمی طارمی خودرو محرمی طارمی دهخدا طارمی النصر مهدی طارمی النصر پرسپولیس النصر طارمی طارمی سر النصر را برید شادی طارمی النصر پنالتی طارمی النصر گل مهدی طارمی النصر دانلود گل طارمی النصر مهدی طارمی و مجتبی محرمی طارمی عکس عکس طارمی بازیکن پرسپولیس عکسهای طارمی عکس طارمی بازیکن جدید پرسپولیس عکسهای طارمی بازیکن پرسپولیس عکس طارمی وهمسرش عکسای طارمی عکس طارمی بعد از گل عکسمهدی طارمی دانلود عکس طارمی طارمی بیوگرافی بیوگرافی طارمی بازیکن پرسپولیس بیوگرافی طارمی بازیکن جدید پرسپولیس مهدی طارمی بیوگرافی نیاز طارمی بیوگرافی طارمی شادی شادی طارمی بعد از گل شادی طارمی پس از گل فیلم شادی طارمی عکس شادی طارمی دانلود شادی طارمی بازتاب شادی طارمی دلیل شادی طارمی نحوه شادی طارمی طارمی ماشین عکس ماشین طارمی دادن ماشین طارمی به محرمی اهدا ماشین طارمی به محرمی هدیه ماشین طارمی به محرمی جریان ماشین طارمی علیپور پشت سنگر مهدی طارمی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۶۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها