freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375178/7  زمان: 19:20  1395/09/05  بازدید: 45,498

ساسان انصاری 6 گل در لیگ برتر و 2 گل در جام حذفی برای فولاد به ثمر رساند تا نشان دهد چه جواهری را برانکو ایوانکوویچ از قلعه پرسپولیس به اشتباه دور کرد. شاید اگر برانکو اعتماد بیشتری به انصاری می کرد تعداد گل های انصاری اکنون از 12 گل فراتر بود.

به گزارش"ورزش سه"، تیم فولاد خوزستان از هفته پنجم تا کنون هیچ باختی را متحمل نشده است. ساسان انصاری در این 7 بازی توانسته 6 گل برای تیمش بزند و نشان دهد که ستاره فولادی ها در لیگ شانزدهم فقط اوست. انصاری سه گل از این شش گل را از روی نقطه پنالتی زد و نکته جالب این است که دو پنالتی را خودش گرفته است. 


ساسان انصاری در 4 هفته ابتدایی، تنها 30 دقیقه برای تیم برانکو بازی کرد و تصمیم گرفت تا از این تیم جدا شود و به فولاد باز گردد. ساسان در تمام بازی هایی که برای فولاد در لیگ برتر بازی کرده به جز دیدار برابر گسترش فولاد گلزنی کرده است.

 


گل های ساسان انصاری را در این فصل مرور می کنیم:

گل اول به سایپا 
شوت محمود مطلق زاده از سمت چپ را حامد فلاح زاده ناقص دفع کرد تا ساسان انصاری در اولین بازی خود برابر فولاد بتواند اولین گلش را با یک بغل پای مطمئن به ثمر برساند.


البته انصاری می توانست در این بازی، دومین گلش را هم بزند که تیرک دروازه مانع از آن شد.

گل دوم به پدیده مشهد
ساسان انصاری موفق شد در دومین بازی خود برای فولاد و در دقیقه 28 برابر پدیده و از هارویان یک پنالتی بگیرد و خودش پشت این ضربه پنالتی ایستاد. ساسان انصاری پنالتی را برخلاف حرکت گردان به تور دروازه کوبید.

 

گل سوم به صبای قم

پاس ماتیاس چاگو به اسماعیل شریفات رسید و پاس عرضی این بازیکن را ساسان انصاری با ضربه سر به زیبایی تبدیل به گل دوم فولاد در آن بازی کرد.

 


گل چهارم به تراکتورسازی تبریز
ساسان انصاری که پاس گل اول فولاد را به اسماعیل شریفات داده بود، پس از اعلام پنالتی توسط داور به سود فولاد پشت ضربه پنالتی ایستاد و توانست ضربه را بر خلاف حرکت محمد رضا اخباری تبدیل به گل کند تا تیم فولاد از بازی مهم و سخت برابر تراکتور با امتیاز به اهواز بازگردد.

 

گل پنجم به استقلال تهران
بازی 1-0 به سود استقلالی ها بود که در دقیقه 77 ساسان انصاری دفاع استقلال را به هم ریخت و با یک ضربه استثنایی گل تساوی را از بالای سر  رحمتی وارد دروازه کرد تا بدون تردید یکی از زیباترین گل های لیگ شانزدهم به ثمر برسد. انصاری این گل را با پای چپ وارد دروازه استقلال تهران کرد.

 

گل ششم به سپاهان اصفهان
این بار نوبت تیم سپاهان و محمد امینی بود که ساسان انصاری به آن گل بزند. حرکت ساسان انصاری از سمت چپ با خطای موسی کولی بالی متوقف شد تا داور بازی نقطه پنالتی را نشان دهد. خود انصاری پشت ضربه ایستاد و با یک ضربه دروازه امینی را باز کرد؛ امینی که به خوبی جهت توپ را تشخیص داده بود.

 

ساسان انصاری همچنین در دو بازی جام حذفی برای تیمش گلزنی کرد. او در بازی با عقاب تبریز تک گل تیمش را زد تا تیمش به مرحله بعد صعود کند و در بازی با فولاد یزد باز هم گل زد تا نشان دهد چه مهاجم موثری برای فولاد است.


شاید اگر برانکو ایوانکوویچ تشخیص بهتری برای ساسان می داد اکنون تیمش به جای 12 گل تعداد بیشتری گل زده بود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۴۰:۳۷ دیده شده : ۶۲بار نویسنده : admin

لیست بازیکنانی که برانکو میخواهد از دست دادن عزیز از دست دادن عزیز شعر از دست دادن عزيز از دست دادن عزيزان از دست دادن مادر از دست دادن فرزند از دست دادن مادر بزرگ ترس از دست دادن عزیزان پیامک از دست دادن عزیز غم از دست دادن عزیزان از دست دادن دوست از دست دادن دوست صمیمی از دست دادن دوست دختر از دست دادن دوستان از دست دادن دوستان غربت است از دست دادن دوست پسر دلایل از دست دادن دوست شعر از دست دادن دوست جملات از دست دادن دوست پیام از دست دادن دوست از دست دادن پدر از دست دادن پدر و مادر از دست دادن پدربزرگ از دست دادن پدر برای دختر از دست دادن پدر شعر غم از دست دادن پدر متن از دست دادن پدر غم از دست دادن پدربزرگ پیام از دست دادن پدر عکس از دست دادن پدر از دست وزبان که برآید از دست وزبان که برآيد از دست زبان که برآید از دست من میری از دست من میری ازدست تو میرم از دست من میری دانلود از دست من میری متن از دست من میری آکورد از دست من میری شعر از دست من میری اهنگ ابی از دست من ميري ابي اهنگ از دست من میری داری از دست من میری از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست داریوش داریوش ازدست عزیزان چه بگویم از دست عزیزان چه بگویم دانلود از دست عزیزان چه بگویم گله ای از دست عزیزان چه بگویم گله نیست از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست بهمن رافعی از دست عزیزان چه بگویم گله ایی نیست از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست دانلود از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست متن از دست دادن به انگلیسی از دست دادن به انگليسي معنی از دست دادن به انگلیسی دست دادن به انگلیسی عشق یعنی ترس از دست دادن تو به انگلیسی از دست دادن عشق از دست دادن عشقت از دست دادن عشق اول از دست دادن عشقم متن برای ازدست دادن عشق دانلود اهنگ غمگین از دست دادن عشق عشق يعني ترس از دست دادن تو ترس از دست دادن عشق عکس از دست دادن عشق غم از دست دادن عشق از دست رفیقان چه بگویم از دست رفیقان چه بگویم گله ای نیست از دست رفيقان چه بگويم گله ايي نيست شعر از دست رفیقان چه بگویم گله ای نیست دانلود اهنگ از دست رفیقان چه بگویم گله ای نیست از دست دادن حافظه از دست دادن حافظه کوتاه مدت از دست دادن حافظه بلند مدت از دست دادن حافظه در اثر تصادف از دست دادن حافظه بر اثر ضربه از دست دادن حافظه در اثر ضربه از دست دادن حافظه در تصادف از دست دادن حافظه ی کوتاه مدت از دست دادن حافظه موقت از دست دادن حافظه بر اثر تصادف از دست عزیزان چه بگویم گزارش: جواهری که برانکو از دست داد 

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۵۴
  • تعداد حاضران : ۲۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها