freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375235/2  زمان: 08:26  1395/09/06  بازدید: 467

رسول خطیبی سرمربی ماشین سازی با إرسال یادداشتی سانحه تلخ تصادف قطار را تسلیت گفت .

به گزارش "ورزش سه"، او نوشته است: بار دیگر آذربایجانم داغدار شد . بار دیگر عزا را در عزادیدیم . خدایا هنوز زخم زلزله ارسباران التیام نیافته که چنین مصیبتی به سراغ من و همزبانم آمد و بار دیگر یک عزای عمومی شهر و دیارم را غرق در ماتم کرد. خدایا تقصیر این طفلان کوچک و عاشقان زیارت چه بود که این مسافران عاشق امام رضا(ع) به آسمان ات یافتند.

 

ریزعلی پاشو ببین که تو نبودی و همشهریانت، همزبانانت در آتش ریل ها سوختند و جان دادند و هیچ ریزعلی هایی هم نبود که ما را از این مصیبت بزرگ نجات دهد.

 

امروز خبر این حادثه سینه ما را آتش زد و غرق در ماتم شدیم و خیلی از دوستانمان و عزیزانمان را از دست دادیم که این مصیبت را به همه مردم آذربایجان و خانواده های داغدار تسلیت عرض می کنم و خود را همچون تمام مردم آذربایجان و ایران صاحب این عزا می دانیم و برای تمامی رفتگان رحمت الهی و برای مصدومان شفای عاجل را از خدای متعال خواستاریم.

 

امیدوارم مسئولان مربوطه از این عزای عمومی درس عبرتی بگیرند و وسایل نقلیه را به تجهیزات روز دنیا مجهز کنند تا با یک اشتباه و سهل انگاری ملتی داغدار نشود و مسئولان به فکر خانواده های بی سرپرست شده باشند و همه چیز را با یک معذرت و تسلیت به باد فراموشی نسپارند.

 

مردم آذربایجان و خانواده داغدار، من نیز در غم شما شریکم / فرزند کوچک آذربایجان رسول خطیبی


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۳۵:۶ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها