freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: ناوگان مترو باید به سرعت افزایش یابد، به همین دلیل اگر بخشی از ظرفیت‌های شهر را هم برای آن هزینه کنیم، تصمیم درستی است.

محسن پیرهادی رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به موضوع فروش املاک شهرداری تهران برای پرداخت بدهی خود، اظهار داشت: از این موضوع اطلاع ندارم اما شهرداری تهران در زمانی که تصمیم به تهاتر املاک شهرآفتاب و شهروند برای معوض بدهی‌های خود گرفت، در جایی دیگر از شهر سرمایه گذاری‌هایی انجام داده بود.

وی افزود: شهرداری تهران با واگذاری فروشگاه شهروند و شهرآفتاب به بانک شهر، سرمایه‌ای برای شهر تهران ایجاد کرده که چندین برابر این املاک است.

رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه در حال‌حاضر سرمایه‌های شهر افزایش یافته است، گفت: شهرداری تهران ورودی و خروجی سرمایه دارد به همین دلیل معتقدم که واگذاری املاک شهر آفتاب و شهروند از بین نرفته‌ است.

پیرهادی با بیان اینکه از لحاظ اقتصادی حمل و نقل عمومی باید توسعه پیدا کند، تصریح کرد: ناوگان مترو به سرعت باید افزایش یابد، به همین دلیل اگر بخشی از ظرفیت‌های شهر را هم برای آن هزینه کنیم، تصمیم به جا و درستی است.

وی تأکید کرد: بدون شک واگذاری فروشگاه شهروند و شهر آفتاب تنها بابت توسعه حمل و نقل عمومی بوده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰:۲۰ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۲۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها