freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: برقراری موازنه قدرت منطقه‌ای از جمله دستاوردهای نیروی دریایی است.

حضور قدرتمندانه در دریا بستر لازم برای نقش‌آفرینی ایران استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش فرماندهان نیروی دریایی ارتش که صبح امروز(شنبه 6 آذر) در ستادکل این نیرو برگزار شد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری رسیدن به جایگاه متناسب با شان ملت ایران را مسئولیت بزرگ نیروی دریایی می‌دانند و معتقدند که ما در آغاز راه هستیم و باید این مسیر باز شود و آینده مطلوبی را رقم بزند.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی به دلیل ظرفیت درخشان و ظرفیت بالقوه‌ای که دارد در تامین امنیت و منافع ملی کشور، واجد ویژگی‌های یک نیروی راهبردی است، گفت: براساس اسناد فرادستی، جمهوری اسلامی ایران باید روابط خود را با کشورهای منطقه گسترش دهد و قدرت دفاعی و نظامی خود را متناسب با شرایط منطقه و روز ارتقاء ببخشد و در این میان نقش نیروی دریایی برجسته و قابل توجه است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خاطرنشان کرد: حضور قدرتمندانه در دریا که در سال‌های اخیر تامین کننده بستر لازم برای نقش‌آفرینی ایران است. نیروی دریایی با حضور پرقدرت در آبهای آزاد، دستاوردهای کم نظیری به دست آورده و برخی از این دستاوردها را می‌توان برشمرد. 

آل‌هاشم با اشاره به دستاوردهای نیروی دریایی تصریح کرد: ایجاد بازدارندگی متناسب با عمق بخش راهبردی، انتقال میدان درگیری از مرزهای جغرافیایی به مناطق دور دست، مقابله با ناامنی در خطوط مواصلاتی، برقراری موازنه قدرت منطقه‌ای در مقابل قدرت‌های بیگانه، انتقال پیام صلح و دوستی کشورمان به کشورهای دیگر جهان از جمله این دستاودهاست.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی، امروز رسالت خطیر و سنگیی برعهده دارد و بخشی از توان ما نشات گرفته از نیروی دریایی است گفت: حفظ و ارتقای وضع موجود مبتنی بر سرمایه‌گذاری انسانی و مادی است، ارتقای روحی و معنوی کارکنان از جمله مزیت‌های نسبی به حساب می‌آید و اولین و مهمترین گام تعالی معنوی ارتقای روحیه و ایمان کارکنان است‌ که این روحیه را در نیروی دریایی به وفور می‌بینیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افزود: سازمان عقیدتی سیاسی برای سومین بار مقام اول را در طرح اشرافی که فرمانده معظم کل قوا فرمودند کسب کرد که این نشات گرفته از روحیه ایمان نیروی دریایی ارتش است.

آل‌هاشم در پایان خاطرنشان کرد: باید از مرحوم امیر دریادار شیرانی که یک چهره خدوم و متعهد در عرصه دریا است یادی کنیم وی یکی از فرماندها کوشا، متعهد و ولایی بود که در طول دوران فعالیت در جاسک خدمات ماندگاری به جا گذاشت و آیندگان همواره از این فرمانده پرتلاش به نیکی یاد خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰:۱۳ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها