freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تفکر بسیجی برای پیشرفت اقتصاد و رفاه معیشت مردم است نه تسلیم اجانب شدن.

تفکر بسیج، تسلیم اجانب نمی‌شودبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، صبح امروز در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال‎های اول جنگ، بسیجیان در جبهه‎های حق علیه باطل آمدند ولی کسی آن‌ها را باور نکرد و به آن‌ها اسلحه و امکانات ندادند ولی نهاد سپاه با ویژگی برقراری ارتباط مردمی توانست ظرفیت بسیج را بشناسد و با پشتیبانی آن‌ها پیروزهای عظیمی را رقم بزند.

وی ادامه داد: بسیج در عرصه اقتصادی هم از همان لحظه صدور ولایت تلاش کرد که با داشتن امکانات محدودی که در اختیار دارد، خط شکن عرصه اقتصادی باشد و با توجه به داشتن تفکر ارزش‎های اسلامی و روی پای خود ایستادن و  تسلیم ظلم نشدن در عرصه میدان آمد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین  با توجه به اینکه ما فقط نباید سربار باشیم بلکه تولید کننده نیز در همه عرصه ها باشیم گفت: برادری در پشت بام خانه خود با نگهداشتن مرغ‎های بومی و با تهیه ضایعات از تره‎بار، اقدام به تولید گوشت بومی می‎کند، ما باید امکانات خود را به فعلیت درآوریم تا بتوانیم قدم‎های مثبتی در تولید کار اقتصادی داشته باشیم.

سردار نقدی تصریح کرد: تفکر بسیجی برای پیشرفت اقتصاد و رفاه معیشت مردم است نه تسلیم اجانب شدن، برخی با داشتن تفکر غلط فکر می‎کنند با تعامل داشتن با کشورهای غرب می‎توانند اقتصاد کشورشان را شکوفا کنند، درصورتی که کشورهایی مانند عربستان با آنکه صادر کننده نفت و قطر بزرگ‎ترین تولید کننده گاز دنیاهستند، اگر ساعتی متخصصین غرب در کنار آنها نباشند و آنها را به حال خود رها کنند پرونده کاری آنها به سرعت می‎خوابد.

وی تاکید کرد: امریکایی ها می‎خواهند با دخالت در کار اقتصادی ایران، کشور ما زیر یوغ منافع خود بکشانند؛ تعامل با غرب یعنی همین، آیا این صحیح است؟ ما می‎خواهیم به اقتصاد صنعتی پیشرفته برسیم نه اینکه اقتصاد شیخ نشینی داشته باشیم درحالی که تعامل با غرب همین است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی  اشتغال در کشور بدون اتکا به بودجه دولت و ایجاد کردن امید در دولت مردم است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰:۲۳ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها