freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375320/31  زمان: 13:03  1395/09/06  بازدید: 271

رافائل بنیتس، سرمربی نیوکاسل مدعی شد که دوست دارد به استیون جرارد کمک کند تا دوران مربی گری اش را آغاز کند.

به گزارش "ورزش سه"، روز پنجشنبه جرارد اعلام کرد که از میادین فوتبال خداحافظی خواهد کرد و قصد دارد مربی گری را شروع کند. او 4 سال تحت هدایت سرمربی اسپانیایی بازی کرده و حال بنیتس اعلام آمادگی کرد که دوست دارد با جرارد همکاری کند.

 

 


او گفت:" اگر جرارد دوست دارد می‌تواند به اینجا بیاید و با هم درباره رویکردهای مختلف فوتبال صحبت کنیم و من ایده هایم را در اختیارش بگذارم. مشخصا او افراد زیادی را در اطرافش دارد که می‌توانند کمکش کنند ولی حداقل می‌توانیم با هم صحبت کنیم و مشکلی پیش نخواهد آمد. او از آکادمی لیورپول آمده بود و کاپیتان تیم بود و رهبر واقعی تیم در زمین هم بود. هر بار که می‌خواست راجع به تیم صحبت کند، بسیار مثبت و امیدبخش حرف می‌زد. او خودخواه نیست، کسی است که به تیم فکر می‌کند نه خودش.


خارج از زمین، خیلی سخت برای تیم تلاش می‌کرد و برای همه یک الگو بود. پس از اینکه تحت هدایت من بازی کرد، توانست در چند پست مختلف تحت هدایت چندین مربی بازی کند و خیلی خوب درک بازی را یاد گرفت. شاید او بتواند در آینده مربی خوبی شود. اگر می‌خواهد با من صحبت کند، می‌توانیم با هم در ارتباط باشیم و من مطمئنم که باشگاه‌ هم ایده هایی در اختیارش خواهد گذاشت."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵:۶ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها