freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375275/1  زمان: 11:35  1395/09/06  بازدید: 1,786

مرحله نخست مسابقات قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور۱۳۹۵ در روز جمعه و پنج‌شنبه(چهارم و پنجم آذر) در استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله نخست چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۵ با رکورد شکنی‌‌هایی متعددی همراه شد.

بنیامین قره‌حسنلو شناگر تیم سرزمین موج‌های آبی مشهد برای دومین بار در هفته جاری توانست رکورد ۱۰۰ متر آزاد رده‌ سنی ۱۵-۱۷سال را جابه‌جا کند. او با ثبت زمان ۵۲ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه رکورد این ماده را بهبود بخشید و سرانجام طلسم زمان ۵۳ ثانیه را در این رده سنی شکست.

پیش از این و در مسابقات قهرمانی آسیا این شناگر جوان توانسته بود با زمان ۵۳ ثانیه و ۲۱ صدم ثانیه حدنصاب جدیدی در این ماده ثبت کند. اما این پایان کار ۱۰۰ متر آزاد نبود.

سینا غلام‌پور دیگر ملی‌پوش جوان کشور از باشگاه سرزمین موج‌های آبی مشهد توانست این زمان را در ماده ۴ در۱۰۰ تیمی آزاد بهبود بخشد. او این مسیر را با زمان ۵۲ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه طی کرد تا از آخرین زمان ثبت شده ۶۰ صدم ثانیه عملکرد بهتری داشته باشد.

دیگر رکوردشکنی‌های مرحله نخست به رده سنی ۱۳-۱۴ سال اختصاص داشت. علیرضا ملکی شناگر نوجوان تیم موج تهران توانست با زمان ۹ دقیقه و ۱۲ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه  رکورد ۸۰۰ متر آزاد رده سنی ۱۳-۱۴ سال کشور را کاهش دهد.

پیش از این آرین علیایی با زمان ۹ دقیقه و ۱۸ ثانیه و ۸۸ صدم ثانیه رکورد دار این ماده به حساب می‌آمد. بار دیگر ملکی نیز توانست رکورد ۴۰۰ متر آزاد را بشکند. او این مسیر را در ۴دقیقه و ۲۷ثانیه و ۳۳ صدم ثانیه شنا کرد تا نامش به عنوان رکودردار این ماده در رده سنی ۱۳-۱۴ سال ثبت شود.  رکورد دار پیشین این ماده آرین علیایی با زمان ۴ دقیقه و ۲۸ ثانیه و ۳۸ صدم ثانیه بود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵:۱۵ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها