freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375361/40  زمان: 15:51  1395/09/06  بازدید: 3,099

نماینده مشهد که روزهای خوبی را در لیگ سپری می کند در چهار دیدار آینده خود به مصاف چهار تیم مدعی لیگ خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، پدیده مشهد یکی از سخت ترین قرعه های لیگ را در دیدارهای پایانی نیم فصل اول تجربه خواهد کرد. شاگردان رضا مهاجری که تا پایان هفته یازدهم با 14 امتیاز تنها یک امتیاز با تیم های مدعی و پر هزینه استقلال، سپاهان و ذوب آهن فاصله دارند، در دیدارهای پیش روی کار سختی دارد.


پدیده در هفته دوازدهم لیگ برتر در تبریز به مصاف تراکتورسازی صدر نشین خواهد رفت. این تیم در دو فصل گذشته هیچگاه برابر این تیم نتیجه ای به جز برد کسب نکرده تا شاگردان قلعه نویی برای ادامه صدر نشینی خود نیاز به یک طلسم شکنی داشته باشند. این تیم در هفته سیزدهم لیگ برتر در دومین دیدار سخت خود برابر پرسپولیس دوم جدولی قرار خواهد گرفت تا در ادامه دیدارهای سخت خود، با تیم دوم جدول مبارزه کند.


دیدار با استقلال سومین نبرد شاگردان مهاجری به شمار می رود که این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. پدیده در دیدار هفته پانزدهم خود نیز در مشهد میزبان ذوب آهن، دیگر تیم بالانشین جدول است که در هفته های گذشته بردهای مهمی را کسب کرده است.


به این ترتیب به نظر می رسد با چهار دیداری که پدیده با صدرنشین های لیگ برگزار خواهد کرد، شاگردان مهاجری در پایان نیم فصل نقش پر رنگی در رتبه تیم های بالا نشین خواهند داشت. همچنین بازیکنان پدیده در شروع دوباره لیگ برتر در هفته شانزدهم میزبان سپاهان اصفهان خواهند بود تا 5 دیدار دشوار را پشت سر گذاشته باشند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵:۱۵ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin

تکلیف پدیده شاندیز چه شد تعیین تکلیف پدیده تعیین تکلیف سهامداران پدیده شاندیز تکلیف پدیده شاندیز تكليف پديده شانديز تکلیف سهامداران پدیده شاندیز تکلیف سهام پدیده شاندیز تکلیف سهامداران پدیده شاندیز چه میشود تکلیف پرونده پدیده شاندیز تکلیف پدیده تکلیف پدیده چه شد تکلیف پدیده چی شد تکلیف سهامداران پدیده تکلیف سهام پدیده چگونه قبله را مشخص کنیم چگونه جهت قبله را مشخص کنیم چگونه اهدافمان را مشخص کنیم چگونه هدفمان را مشخص کنیم چگونه هدفم را مشخص کنم چگونه جنسیت را مشخص کنیم چگونه جنسیت جنین را مشخص کنیم چگونه جنسیت بچه را مشخص کنیم چگونه جنسیت فرزندمان را مشخص کنیم چگونه جنسیت فرزند را مشخص کنیم می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر پدیده تکلیف صدر جدول را مشخص می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها