freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375350/40  زمان: 15:12  1395/09/06  بازدید: 7,002

آبی پوشان تهرانی در دیدار برابر گسترش فولاد با درس نگرفتن از اشتباهات خود دو امتیاز سرنوشت ساز را از دست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال منصوریان در دیدار روز جمعه برابر گسترش فولاد برد خود را در دقایق پایانی با مساوی عوض کرد تا دو امتیاز مهم را از دست داده باشد.


از دست دادن برد در دقایق پایانی البته اتفاقی جدید در استقلال نیست و آبی پوشان در بسیاری از دیدارهای خود در فصل جاری بازی برده را با مساوی و حتی شکست عوض کردند. البته این اتفاق در 15 دقیقه پایانی بیشتر از سایر دقایق رخ داده تا هواداران استقلال با نزدیک شدن به پایان بازی استرس دو چندانی را تحمل کنند. 


اولین شکست استقلال در لیگ برتر در اهواز برابر استقلال خوزستان ثبت شد. استقلالی ها که بعد از به ثمر رساندن گل پیروزی به بازی بازگشته بودند، دقیقه 84 گل دوم را دریافت کردند تا یک امتیاز مهم را از دست بدهند.


دیدار با نفت آبادان در هفته سوم لیگ اما اتفاقی تلخ تر دامن تیم منصوریان را گرفت. شاگردان سرمربی جوان استقلال که از حریف خود پیش بودند، دقایق 86 و 93 دو گل دریافت کردند تا این بار در حالیکه 4 دقیقه تا پیروزی فاصله داشتند، دست خالی آزادی را ترک کنند.


سه امتیاز دیدار با فولاد خوزستان برای منصوریان و تیمش بسیار سرنوشت ساز و مهم بود اما دقیقه 77 این دیدار بود که غفلت مدافعان استقلال باعث شد تا آبی ها برد شیرین خارج از خانه را با تساوی عوض کنند تا استقلال دو امتیاز حیاتی و حساس را از دست بدهند.


بازی با گسترش فولاد تبریز نیز چهارمین دیداری بود که استقلال در یک قدمی کسب پیروزی برابر حریف 10 نفره خود قرار داشت اما بی دقتی بازیکنان این تیم در دفاع باعث شد تا آبی ها 3 امتیاز بازی را با یک امتیاز عوض کنند و استقلال شانس بزرگ کاهش فاصله با صدر جدول را از دست بدهد.


البته شاگردان منصوریان در دیدار برابر نفت تهران و ماشین سازی تبریز نیز از حریفان پیش بودند و در نهایت نتوانستند برنده از زمین خارج شوند اما تیم منصوریان در این چهار دیدار 8 امتیاز سرنوشت ساز را با بی دقتی از دست داد. 8 امتیازی که اگر به امتیازات کنونی استقلال اضافه شود، آبی پوشان صدرنشین لیگ خواهند شد.


هر چند سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از بازی اعلام کرد که شاگردانش از این بازی درس گرفتند که باید بازی را تا پایان جدی گرفت، اما به نظر میرسد این اتفاق خیلی دیر برای آبی ها رخ داده و بازیکنان این تیم فرصت های بهتری برای تجربه اندوزی داشتند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵:۲۵ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin

بازیکنانی که استقلال خرید بازیکنانی که استقلال خریده بازیکنانی که استقلال خریده است سالی که استقلال رفت دسته 3 سالی که استقلال به دسته 3 رفت سالی که استقلال رفت دسته سه بازیگرانی که استقلالی هستند اسامی بازیگرانی که استقلالی هستند عکس بازیگرانی که استقلالی هستند بازیگران ایرانی که استقلالی هستند بازیگرانی که استقلالی اند سالی که استقلال سیزدهم شد فصلی که استقلال سیزدهم شد سالی که استقلال قهرمان اسیا شد سالی که استقلال 13 شد دربی هایی که استقلال برده را از را از بین بردن شپش ازموده را ازمودن خطاست هوا را ازمن بگیر کاندوم را از کجا بخریم؟ آووکادو را از کجا بخریم سیگارم را از پنجره میتکانم ادب را از که آموختی پارافین را از کجا بخریم رفاقت را از گرگ بیاموز از بین بردن شپش سر از بین بردن شپش از بین بردن شپشک برنج از بین بردن شپش موی سر از بين بردن شپش از بین بردن شپش برنج از بین بردن شپش مو از بین بردن شپش با سرکه از بین بردن شپش سر با سس مایونز آزموده را آزمودن خطاست آزموده را آزمودن خطاست شعر آزموده را آزمودن خطاست یعنی چه آزموده را آزمودن خطاست معنی آزموده را آزمودن خطاست به انگلیسی آزموده را آزمودن خطاست به چه معناست آزموده را آزمون خطاست مفهوم آزموده را آزمودن خطاست معني ازموده را ازمودن خطاست انشاء آزموده را آزمودن خطاست هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه هوا را از من بگیر نامجو هوا را ازمن بگیر خنده ات هوا را ازمن بگیر اما شعر هوا را ازمن بگیر هوا را ازمن بگیر اما لبخندت را نه هوا را ازمن بگير پس هوا را از من بگیر دانلود هوا را از من بگیر نامجو هوا را از من بگیر،خنده ات را نه آووکادو از کجا بخریم ادب را از که آموختی از بی ادبان ادب از که آموختی؟گفت ازبی ادبان ادب از که اموختی از بی ادبان ادب از که اموختی گفت ازبی ادبان ادب از که اموختی طنز ادب از که آموختی از بی ادبان یعنی چه انشا ادب از که آموختی داستان ادب از که آموختی لقمان جوک ادب از که آموختی پارافین از کجا بخریم پارافین ژله ای را از کجا بخریم 15 دقیقه‌ای که استقلال را از صدر دور کرد 

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۱۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها