freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دي اسپورت"،معین عباسیان هافبک تیم پدیده در مورد پیروزی برابر تیم ماشین سازی گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و خیلی بازی مهمی برای ما هم از نظر روحی و هم از نظر جدولی بود. ما 5 بازی سخت داشتیم که این سخت ترین دیدار ما بود؛ چون با تیمی بازی داشتیم که از پتانسیل بالایی برخوردار است ولی جایگاه واقعی اش این نیست. ماشین سازی برای خارج شدن از بحران به این بازی آمده بود و خدا را شکر توانستیم بازی خوبی را ارائه بدهیم و با پیروزی از زمین خارج شویم. حداقل این بود که از ته جدول کنده شدیم.

 


وی در مورد تک گل پیروزی بخش پدیده که توسط او به ثمر رسید عنوان کرد: این گل تلاش بچه ها بود و سانتر خوب حسن جعفری به من رسیدم و خوشبختانه موفق شدم گل بزنم و از نظر روحی هم شرایط بهتری پیدا کردم.
عباسیان در مورد مصدومیتی که در دقایق انتهایی سبب تعویض شدن او شد، افزود: چیز خاصی نبود؛ در این باز بعد از سه هفته مصدومیت اولین بازی خود را انجام دادم. دو سه هفته نبودم و خوشحالم که با گل برگشتم.

 


هافبک تیم پدیده در مورد بازی هفته آینده برابر تراکتورسازی ادامه داد: بازی سختی برابر تیم تراکتورسازی داریم؛ این تیم هم بازیکنان خوبی دارد و هم هواداران پرشوری دارد.

 

 

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰:۲۲ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها