freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۳۰۲۵۳

۸۲۸  بازدید

کمیل روحانی در روزنامه ایران نوشت:

از قدیم الایام وقتی در کشور ما از آسمان برف می‌بارد کشور کمپلت تعطیل می‌شود. وقتی از آسمان باران می‌بارد، کشور ما راهبندان می‌شود و سیل راه می‌افتاد. در خیابان‌ها سوژه پیدا می‌شود برای عکاسان خبری ما که از پریدن های حماسی مردم از روی سیل، هی فرت الفرت عکس بگیرند. جدیداً آسمان که ابر هم می‌شود کشور ما به حالت تعطیلی و تعلیق درمی‌آید. اخیراً شنیده شده در برخی مناطق، حتی وقتی آسمان آفتابی هم بوده، کشور در آن مناطق به حالت تعطیلی درآمده و کلاً فرقی نمی‌کرده که آفتابی باشد یا ابری، بارانی باشد یا برفی یا مثلاً تگرگی... کلاً ما دیگه دورهمی خوش می‌گذرونیم و خوشیم و پشت ترافیک جدیداً قلیان هم می‌کشیم تا حالت نشئه دست دهد. خبر رسیده که یکی از نمایندگان مجلس طرحی را در کمیسیون تلفیق مجلس (‌ آش شله قلمکاری است ، ماحصل هم زدن کمیسیون های مختلف مجلس با هم) ارائه کرده که کلاً مملکت تعطیل باشد تا زمانی که برف و بارانی چیزی ببارد و فقط در آن روزها مردم سر کاربروند تا تنوعی باشد برای اینکه زندگی یکنواخت نباشد.


از قدیم الایام وقتی در کشور ما برف می‌آمد و گاز ، برق و آب و هوا و همه چیز قطع می‌شد، مسئولان ادارات گاز ، برق و آب و هوا و... می‌گفتند این وضعیت غیرمنتظره و ناگهانی بود و ما شوکه شدیم. یه کم که مجری خبر صداوسیما ناپرهیزی می‌کرد و (شاید با هدف ربط دادنش به برجام یا ربط دادنش به دولت روحانی ) مثلاً از رئیس گاز مازندران سؤال جسورانه پرسید که چرا همیشه در زمستان از باریدن برف شوکه می‌شوید، رئیس اداره گاز جواب می‌داد این سرما در طول یک میلیون سال گذشته در مازندران بی‌سابقه بوده. البته این بی‌سابقه بودن ها هم هر سال از قدیم الایام تکرار میشه و فقط رقمش تغییر می کنه. مثلاً سال گذشته گفته بودند که این سرما در طول 850 هزار سال گذشته بی‌سابقه بود و سال قبلش می‌گفتند در 500 هزار سال گذشته و...


با محاسبات ما احتمالاً برف ناگهانی سال آینده در طول یک میلیون و 250 هزار سال گذشته بی‌سابقه خواهد بود.


از قدیم الایام وقتی در کشور ما یک روز عادی در میان دو تعطیلی قرار می‌گیرد مانند این است که در درس شیرین ریاضی بگوییم دو دو تا؟


 از قدیم الایام هفته‌هایی مانند هفته جاری را در کشور ما هفته تق و لق می‌نامیدند چون تقریباً یک روز در میان تعطیل است.


در چنین هفته‌هایی حضور در سر کار در روز تعطیل کاملاً تشریفاتی و از نظر اداری اضافه کاری محسوب می‌شده، البته برخی کارمندان رادیکال حضور در سرکار در چنین روزهایی را عملی مکروه و ناپسند قلمداد کرده‌اند.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵:۳۸ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها