freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وزیر دادگستری با بیان اینکه بیشتر شهدای ایرانی حادثه تروریستی حله عراق متعلق به استان خوزستان هستند از خانواده آن‌ها درخواست کرد برای نمونه‌برداری به پزشکی قانونی اهواز مراجعه کنند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در حاشیه بازدید از روند شناسایی پیکرهای کشته شدگان حادثه روز گذشته سمنان و شهدای تروریستی حله عراق اظهار داشت: پیکرهای کشته شدگان حادثه روز گذشته سمنان در روز شهادت امام رضا (ع) تشییع و دفن خواهند شد، تلاش می‌کنیم که جواز دفن بر اساس تشخیص دقیق و علمی پزشکی قانونی صادر شود.

وی افزود: به جز مواردی، کار شناسایی آن‌ها به سرعت انجام شده است، باقی اجساد با تشخیص و شناسایی دقیق‌تر می‌توانند زودتر شناسایی شوند، ما هماهنگی‌های حقوقی و قضایی لازم را برای تسریع این روند انجام می‌دهیم.

وزیر دادگستری با بیان اینکه اجساد شهدای انفجار تروریستی حله عراق نیز در حال نمونه‌برداری هستند، ادامه داد: این شهدا بیشتر متعلق به خوزستان هستند و خانواده آن‌ها باید برای نمونه‌برداری سریع‌تر به پزشکی قانونی اهواز مراجعه کنند.

در حال حاضر اعلام شده است که 40 تن از آنان از هموطنان ما هستند، وظیفه اول ما این است که هویت این 40 نفر را مشخص کنیم، باقی پیکرها نیز اگر مدعی داشته باشند، تحویل داده می‌شوند در غیر این صورت مراحل دفن آن‌ها طبق مجوزهای قانونی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰:۱۲ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۰۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها