freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375404/7  زمان: 18:47  1395/09/06  بازدید: 399

وکیا می گوید یک امتیاز از اصفهان نتیجه بدی نیست و همینکه توانستیم روند بدون باخت خود را ادامه بدهیم به نظر من نقطه مثبتی بود.

به گزارش"ورزش سه"، تیم فولاد خوزستان در اصفهان به مصاف سپاهان رفت و در نهایت با تساوی 1-1 از این شهر به بیرون رفت تا هشتمین بازی بدون باخت خود را پشت سربگذارد. یوسف وکیا مدافع راست تیم فولاد خوزستان درباره بازی گفت: حس می کنم یکی از بازی های زیبای لیگ را شاهد بودیم و واقعا در آن هوا من هیچ سرمای را حس نکردم، گرمای بازی بسیار روی بازیکنان تاثیر گذاشته بود.

 


وی در ادامه افزود: یک امتیاز از اصفهان نتیجه بدی نیست و همینکه توانستیم روند بدون باخت خود را ادامه بدهیم به نظر من نقطه مثبتی بود. ما اگر بتوانیم در بازی با نفت تهران پیروز شویم گام بلندی خواهیم برداشت برای موفقیت هایی که در آینده به دست می آوریم.

 


وکیا همچنین افزود: رفاقت بین بازیکنان و کادرفنی ما واقعا مثال زدنی است و این یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت تیم ماست.بازیکنان ما چه روی نیمکت و چه در زمین تنها به فکر موفقیت تیم هستند.

 


وی در انتها افزود:  نقش جهان زمین بسیار خوبی داشت و حس می کنم این زمین بهتر از ورزشگاه آزادی است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰:۵ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin

هوا را ازمن بگیر نرودا هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه هوا را از من بگیر هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه محسن نامجو هوا را ازمن بگیر خنده ات هوا را ازمن بگیر اما شعر هوا را ازمن بگیر هوا را ازمن بگير دانلود هوا را از من بگیر نامجو هوا را از من بگیر،خنده ات را نه هوا را از من بگیر لبخندت را نه هوا رامسر هوای رامسر هوای رامسر تا آخر هفته هوای رامسر فردا هوای رامسر در چند روز اینده هوای رامسر در هفته اینده هوای رامسر هم اکنون هوای رامسر در سه روز آینده هوای رامسر مازندران هوای رامسر در روزهای اینده هوا را تیره می دارد هوا را تیره می دارد ولی هرگز نمی بارد هوا را ازمن بگير خنده ات را نه هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه نرودا هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه دانلود کتاب هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه شعر هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه دانلود کتاب هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه متن شعر هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه هوا راح وباع هوا راح وباع حلمي مني ضاع هو راح وباع هو راح وباع نادر الاتات هو راح وباع Mp3 اغنية هوا راح وباع نادر الاتات هوا راح وباع هوا را از من بگیر نامجو هوا را از من بگیر خنده ات رانه پس هوا را از من بگیر هوا را پنجه می سایم میبینی هوا را پنجه می سایم هوا راح وغاب هو راح وغاب حلمي مني ضاع هو راح وغاب هوا را ازمن بگیر نامجو هوا را از من بگیر خنده ات را نه نامجو وکیا: سرمای هوا را حس نکردیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها