freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


برخی منابع وابسته به مخالفان سوری از توافق نیروهای سوریه و عناصر مسلح در شهر التل در ریف دمشق برای خروج از این شهر خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازالعالم ؛ برخی منابع وابسته به مخالفان سوری از توافق نیروهای سوریه و عناصر مسلح در شهر التل در ریف دمشق پس از چند روز درگیری در اطراف این شهر خبر دادند.

به گفته منابع مزبور، این توافق مواردی را شامل می شود که  تحویل سلاح (به جز سلاح های شخصی)، خروج عناصر مسلح و تمام کسانی که خواهان خروج از شهر التل هستند، مشخص شدن وضعیت افرادی که از پیوستن به خدمت نظام وظیفه امتناع کرده و نیز افراد جدا شده از ارتش، بازگشایی راه ها میان شهر التل و دیگر مناطق سوریه، تشکیل کمیته امنیتی از اهالی شهر برای تامین امنیت شهر و عدم ورود مسئولان دولت سوریه (مگر در صورت وجود سلاح و با همراهی کمیته امنیتی داخلی) از آن جمله است.

به گفته منابع مخالفان، انتظار می رود طی ساعات یا روزهای آتی بندهای این توافقنامه اجرایی شود.

برخی منابع مخالفان همچنین از توافق میان مقامات سوریه و گروه های مسلح در شهرک خان الشیخ در ریف دمشق مبنی بر خروج تمام عناصر مسلح با سلاح های شخصی خود به استان ادلب خبر دادند.

این توافق پس از حمله نظامی نیروهای سوریه به خان الشیخ و محاصره شهرک و جدایی آن از ریف دمشق صورت می گیرد، اما منابع مذکور تاکید دارند که اجرای توافقنامه منوط به تفاهم درباره تمام جزییات آن با مقامات سوریه است و این امر به زمان بیشتری نیاز دارد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰:۶ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها