freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


منابع خبری روز شنبه گزارش کردند در اثر حمله هوایی جنگنده های عربستان به چند منزل مسکونی در استان حدیده واقع در غرب یمن دستکم 12 غیر نظامی کشته شدند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازپایگاه خبری المسیره ، جنگنده های ائتلاف آمریکایی – سعودی منطقه القطیع واقع در شهرستان المراوعه استان حدیده را در چند نوبت بمباران کردند که در این حملات دست کم 12 غیرنظامی کشته شدند.

بر اساس گزارش المسیره، بیشتر قربانیان کودکان و زنان هستند و تلاش برای شناسایی و بیرون کشیدن اجساد احتمالی دیگر این حمله هوایی ادامه دارد.

پیش تر نیز در حمله هوایی جنگنده های عربستان به استان حدیده که صبح امروز روی داد، چهار غیر نظامی جان باختند.

جنگنده های عربستان امروز همچنین شهرستان ذباب واقع در استان تعز را بمباران کردند که در این حمله نیز شماری زخمی شدند.

هواپیماهای متجاوز عربستانی شب گذشته نیز طی سه نوبت منطقه وادی الجهارنه در منطقه الکمیم شهر الحداء در استان ذمار را بمباران و به خانه های شهروندان آسیب زیادی وارد کردند.

همچنین هواپیماهای متجاوز عربستانی طی دو نوبت منطقه نقیل یسلح را بمباران کردند و موجب قطع جاده مواصلاتی صنعا - ذمار شدند. 

عربستان همراه با چند کشور دیگر از ششم فروردین سال گذشته به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی ،دریایی و هوایی این کشور دست زدند تا 'عبد ربه منصور هادی' رئیس جمهوری مستعفی یمن را به قدرت بازگردانند.

این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از 10هزار یمنی و زخمی شدن ده ها هزار تن دیگر و همچنین آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰:۱۶ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها