freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وحید بیات لو  مربی تیم شهرداری ارومیه بعد از برد مقابل تیم شهبد کریمی جویبار در گفتگو اختصاصی با خبرنگار "دی اسپورت " گفت : امروز با یک بازی  با برنامه و هدفمند تیم سخت کوش جویبار را شکست دادیم ، این برد را به صادق اسدی  سرمربی تیم که چند روزی به دلیل کسالت کنار ما نبودن تقدیم میکنیم ، زحمات و دلسوزی های ایشان باعث شد  که تیم در این جایگاه قرار بگیرد.

وی ادامه داد :با توجه به اینکه چهارمین سالی است که در لیگ دسته دوم مربی گری میکنم  چنین شرایط سخت و نابسامانی را تجربه نکرده بودم و شرایط اینگونه نابسامان نبود.

وی ادامه داد : امسال با 14 بازیکن نیم فصل را به پایان رساندیم و حتی یک ماه با 9 بازیکن تمرین کردیم و در طی 6 ماه نتوانستیم یک بازی درون تیمی انجام دهیم،متاسفانه تمام شرایط را برای شکست ما ایجاد کردند و با بدترین شکل سه بازی  اول فصل را ازدست دادیم و با تفاضل منفی 5 آخرین تیم گروه بودیم، اما برای کارمان برنامه داشتیم ، با همدلی 14 بازیکن با تعصب و با غیرت به هدفمان که  رده های بالایی جدول بود رسیدیم و خداراشکر در حال حاضر فقط به خاطر تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول هستیم .

 

وی در ادامه اظهار داشت :  از بازیکنان فداکار تیم  که با تمام وجود تلاش کردند تقدیر و تشکر میکنم و از مدیریت باشگاه عازجانه خواهش میکنم نیم نگاهی به تیم فوتبال داشته باشند، هنوز راه سختی برای صعود داریم و باید برای ادامه کار بیشتر کار کنیم.

مربی شهرداری ارومیه در پایان گفت :  با توجه به شرایط موجود حفظ بازیکنان فعلی و جذب بازیکنان جدید برای ادامه ی کار دشوار می باشد واگر هدف باشگاه صعود به لیگ یک می باشد  باید در عمل ثابت کند و حاشیه ها را از بین ببرد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۰:۷ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها