freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۳۰۳۸۹

۹۳۴  بازدید

آنامورفیک یا هنر واریخت، هنری است خلق تصاویری است که تنها از یک زاویه خاص به شکل اصلی و معقول دیده می‌شوند و در زوایای دیگر به صورت اشکال درهم و بی‌معنا به نظر می‌آیند.

برترین ها: «آوتار سینگ وردی» از هند یک هنرمند آنامورفیک ماهر است. آنامورفیک یا هنر واریخت، هنری است خلق تصاویری است که تنها از یک زاویه خاص به شکل اصلی و معقول دیده می‌شوند و در زوایای دیگر به صورت اشکال درهم و بی‌معنا به نظر می‌آیند. تصاویری که در ابتدا از یک زاویه معمولی و بدون کمک کج و معوج و بی معنی به نظر می رسند، از ظریق یک آینه استوانه ای که روی نقاشی قرار می گیرد و تصویر در آن بازتاب می شود به طور سحرآمیزی تبدیل به یک نقاشی زیبا می شود.

آوتار سینگ وردی در سال 1938 در هند متولد شد. هنگامی که در مرکز آموزش مرسدس بنز کار می کرد، انعکاس تحریف شده خود را روی بدنه صیقلی اتومبیل ها دید و کنجکاو شد. آن روز او مستقیم به اتاقش رفت و شروع به تمرین کرد. او درپوش متالیک قلم را روی یک کارت سفید قرار دارد و سعی کرد روی کارت تصویری بکشد که بازتاب آن روی در قلم یک تصویر درست و راست ایجاد کند. بعد از چند بار آزمایش بالاخره موفق شد و از آن موقع این کار را متوقف نکرده است. او در سال 2004 رکورد جهانی گینس را برای بزرگترین پرتره آنامورفیک جهان به دست آورد. آثار دیدنی این هنرمند را در این مطلب مشاهده می کنید.

نقاشی هایی که حتما باید در آینه ببینید 
نقاشی هایی که حتما باید در آینه ببینید 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۰:۱۱ دیده شده : ۷۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۷۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها