freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، غلامحسین دهقانی روز شنبه ۶ آذر با ارسال نامه‌ای به دبیر کل سازمان ملل متحد و رئیس دوره ای شورای امنیت، توجه او را به حمله تروریستی پنج شنبه گذشته در عراق که به شهادت بیش از ۱۵۰ نفر از جمله شمار زیادی از هموطنانمان منجر شد، جلب کرد.

در این نامه آمده است: این حمله اولین مورد از این نوع نبوده و در گذشته نیز شماری از زائران ایرانی در اثر حملات ددمنشانه تروریست‌ها جان خود را از دست داده اند.

سفیر کشورمان با اشاره به این که گروه تروریستی داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است، تاکید کرد که دولت و مردم ایران آن چه را در توان دارند برای نابودی داعش و وابستگان آن و سایر گروه‌های تروریستی مصروف کرده و خواهند کرد. این حادثه دهشتناک تروریستی و اقدامات مشابهی که جان هزاران نفر انسان بیگناه را در سوریه و عراق و دیگر نقاط جهان می گیرد، یادآور  مسئولیت ما در اقدام موثر برای از بین بردن این گروه هاست. این جنایات همچنین هشداری است به کسانی که تفکر تکفیری را گسترش داده و به شیوه های مختلف به سازمان‌های تروریستی کمک می کنند تا دست از حمایت از این جانیان بردارند و در مبارزه با تروریسم و افراطی گری خشن به جامعه بین المللی بپیوندند.

دهقانی در این نامه انتظار کشورمان مبنی بر محکوم کردن این حمله تروریستی از سوی ملل متحد به قوی‌ترین وجه ممکن را یادآور شد و به ویژه از شورای امنیت این سازمان خواسته است تا به وظیفه خود در دست زدن به اقدامات قاطع در مقابله با مصیبت تروریسم عمل کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۰:۸ دیده شده : ۷۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها