freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375247/39  زمان: 10:18  1395/09/06  بازدید: 76,086

جراحی محسن بنگر و دوره دوماهه نقاهت او شرایط جدیدی را ایجاد خواهد کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"،  روزی که محسن بنگر نتوانست در پرسپولیس به فوتبالش ادامه دهد و راهی تراکتورسازی شد، خیلی ها به امیر قلعه نویی خرده گرفتند. بنگر اما در تمرینات پیش فصل و بازی های ابتدایی توانست با عملکرد خوب پاسخ انتقادها را بدهد. موضوعی که او را از ترکیب اصلی تیمش دور کرد، مصدومیت‌های کهنه ای بود که از دوران پرسپولیس گریبان بنگر را گرفت. دو مصدومیت شدید از ناحیه زانو و البته کمر که حالا دومی او را در شرایط سختی قرار داده است.


بنگر بعد از اینکه کمتر از یکماه پیش کمرش را اوزن تراپی و آمپول تزریق کرد تا بتواند به فوتبال ادامه دهد، مجبور شد با مصدومیت خالد شفیعی در بازی مقابل برق نوین شیراز به زمین برود. بنگری که قرار نبود برای تراکتورسازی در آن مسابقه بازی کند، به زمین رفت و همین امر باعث تشدید آسیب دیدگی اش شد. او امید داشت با استراحت برگردد اما دو شب قبل از بازی با صبای قم درد شدیدی از ناحیه کمر به سراغش آمد. مشورت با پزشکان تراکتورسازی و چند متخصص در نهایت او را به این نتیجه رساند که باید جراحی باز روی کمرش انجام دهد و پنجشنبه صبح این اتفاق رخ داد.


با توجه به جراحی سختی که بنگر روی کمرش انجام داده، به گفته پزشکان تراکتورسازی حداقل 6 هفته دور از میادین است اما بعید است او زودتر از دو ماه آینده بتواند در تمرینات و بازی های تراکتورسازی حاضر شود.


با اینکه امیر قلعه نویی و سایر مسئولان تراکتورسازی نیز در این مدت بارها از بنگر بابت تعصبش تمجید کردند اما بعید است با شرایطی که برای این بازیکن پیش آمده در نیم فصل علاقه ای به ماندگاری این بازیکن در لیست خود داشته باشند. با توجه به اینکه تا نیم فصل حدود2 ماه زمان باقی است، احتمال اینکه بنگر در روزهای آینده تصمیم به خداحافظی بگیرد، کم نیست. هرچند که او قبلا هم چنین تصمیمی داشت اما بهبودی موقت او را از موضعش برگرداند و احتمال می داد بتواند برگردد که این اتفاق رخ نداد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۲۰:۳۸ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها