freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375486/30  زمان: 00:20  1395/09/07  بازدید: 2,437

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، پس از شکست 2-1 تیمش مقابل چلسی، تاکید کرد که تیمش باید در این دیدار به پیروزی می رسید.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا تاتنهام با گل کریستین اریکسن پیش افتاد اما گل های پدرو و ویکتور موزس، سه امتیاز بازی را نصیب چلسی کرد. پوچتینو معتقد است که تیمش باید نتیجه بهتری از این دیدار می گرفت؛ با این وجود، از نمایش شاگردانش راضی است.

 

او به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم اگر بازی را آنالیز کنید، می بینید که ما بهتر از چلسی بودیم. مقلبل یک تیم خیلی خوب که در سطح خوبی قرار دارد، ما در نیمه اول واقعا خوب کار کردیم.

 

روی بدشانسی بود که گل اول را خوردیم زیرا نیمه اول باید 2-0 یا 3-0 می شد نه 1-1. فکر می کنم ما شایستگی بیشتری داشتیم.

 

 

 

 

مهم است که آرامش مان را حفظ کنیم. ما خوب مبارزه می کنیم و بعد از 13 بازی، برای اولین بار شکست خوریم. ما باید همچنان سخت کار کنیم. در نیمه دوم، ما خیلی سریع گل خوردیم اما ما مبارزه کردیم و جنگیدیم. اما آنها فرصت داشتند و گل دوم را زدند. این غیرممکن بود.

 

برای بازیکنانم ناراحت هستیم اما باید از شیوه بازی مان راضی باشیم. فکر می کنم امروز مقابل یک تیم خیلی خوب،خوب مبارزه کردیم. چیزی ندارم که به بازیکنانم بگویم.

 

اگر نتیجه نهایی را کنار بگذاریم، ما مالکیت توپ داشتیم، بیشتر از چلسی موقعیت ایجاد کردیم و همه آمار به سود ما بود. اما فوتبال تنها آمار نیست. ما باید از فرصت های مان استفاده کنیم و آنها روی موقعیت هایی که ایجاد کردند، به گل رسیدند."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۳۵:۳۳ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۶
  • تعداد حاضران : ۱۷۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها