freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 به گزارش "دی اسپورت"، شکست امروز تیم پاس مقابل شهرداری همتای همدانی ضربه مهلک بر پیکر هواداران فوتبالدوست وارد کرد هر چند هر دو تیم همشهری هستند اما این شکست بیش از هر چیز اوضاع پاس را بدتر کرد.

با وجود این شکست و حسرت پیروزی پاس در بازی های اخیر، سایر نتایج تیم های گروه سه لیگ دو سبب شد پاس در همدان جایگاه پنجمی باقی بماند.

شرایط سخت پاس با برزخ نشینی مدیرعامل جوان پاس همراه شده است.

این روزها تقی رحیمی بجای تمرکز به امور فنی و نتیجه گیری تیمش، مدام به دنبال تسویه بدهی ها، رایزنی با شاکی ها، تامین مایحتاج تیم و ... است.

هر چند این پیگیری ها جزو وظایف ذاتی مدیریت باشگاهی است اما اینکه صرفا در این سمت باشد، خوشایند روحی او نیست.

امروزه مشکل اصلی پاس یا بهتر بگوییم حریف اصلی پاس بی اعتنایی مسوولان نسبت به این تیم است.

مدیرعامل پاس گویی در کویری بی آب به دنبال سرابی است که فرصت را برای او می سوزاند.

چه بسا این روند بی نتیجه منجر به سقوط پاس یا شاهکاری به نام ماندن در لیگ دو شود! تیمی که ابتدای فصل سودای بازگشت به لیگ یک را در سر داشت حالا با این وضعیت گویی باید برای ماندن بجنگد!

سرپرست تیم هم که روزگاری درب اتاق مسوولان را به عنوان پیشکسوت نامی همدان برای دریافت طلبش و سایر از جا در می آورد، حالا مشخص نیست چرا گوشه نشینی و سکوت اختیار کرده است.

طلایی منش هم در مخمصه ای بنام عدم پیروزی و نتیجه گیری لازم گیر کرده و شاگردانش هم روحیه برد را ندارند و گویی به این روند نامیمون عادت کرده اند!

حالا باید دید چه موقعی مسوولان ارشد همدان تلنگری خواهند خورد و تا دیر نشده از پاسکاری ها دست بر می دارند و تیمی که روزگاری قهرمان آسیا بوده را از مرگ حتمی نجات می دهند.

تنهایی مدیرعامل پاس او را به سمت دلسردی و سرخوردگی پیش می برد. مدیرعاملی که با انرژی وارد این عرصه سخت شد و حالا برای نداشته های پاس باید بجنگد!


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۳۵:۱۷ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۰۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها