freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دي اسپورت"،شاگردان یورگن کلوپ موقعیت های زیادی در این دیدار داشتند و در نهایت با زدن دو گل در دقایق پایانی، توانستند به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنند.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 14، لیورپولی ها روی همکاری هندرسون و کوتینیو می توانستند به گل برسند اما واکنش خوب پیکفورد، دروازه ساندرلند را بسته نگه داشت.

 

چند دقیقه بعد نوبت ساندرلند بود که روی دروازه میزبان خطرساز شود اما این بار کاریوس بود که اجازه نداد دروازه تیمش باز شود.

 

روند بازی به همین شکل ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 34، مهمترین اتفاق بازی رخ داد. کوتینیو که در یک درگیری بر سر توپ با بازیکن حریف، دچار آسیب دیدگی شد، مجبور شد جای خود را به دیووک اوریگی بدهد.

 

در دقایق باقی مانده نیمه اول، باز هم این لیورپولی ها بودند که موقعیت های بیشتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و این نیمه با تساوی 0-0 به پایان رسید.

 

لیورپولی ها نیمه دوم را بهتر شروع کردند و می توانستند در همان دقایق ابتدایی به گل برسند اما میلنر نتوانست از موقعیتی که وینالدوم ایجاد کرده بود، استفاده کند.

 

در دقیقه 59، فیرمینو می توانست زننده گل اول بازی لقب بگیرد اما باز هم پیکفورد اجازه باز شدن دروازه اش را نداد.

برتری قرمزها ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 75، دیووک اوریگی گل برتری لیورپول را به ثمر رساند. او که روی پاس هندرسون صاحب موقعیت شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن بازیکن حریف، با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۳۵:۲۱ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها