freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا؛ عبدالرضا هاشم زایی نماینده مردم تهران با اشاره به سانحه روز گذشته قطار مسافری محور سمنان – دامغان عنوان کرد: طی جلسه‌ای که با جهانگیری معاون اول رییس جمهور داشتیم، تاکید بر بررسی علت اصلی سانحه و ابعاد تاثیر گذار بر آن بوده است.


وی با تاکید بر گسترش و توسعه حمل و نقل ریلی برون شهری در کشور، افزود:‌ در صورتی که بیشترین سرمایه گذاری ها به سمت دو خطه شدن خطوط ریلی انجام می گرفت ما امروز شاهد چنین حوادث ناگواری نبودیم که در فاصله ای 6 تا 7 کیلومتری توقفی صورت گرفته و سپس برخورد دو قطار اتفاق بیفتد.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ از سال ها گذشته قرار بود بخشی از یارانه ها و مهمتر از همه منابع جدید مالی به بخش حمل و نقل ریلی اختصاص یابد اما در عمل اتفاق نیفتاد.

وی افزود: کمبود منابع مالی از جمله دغدغه هایی است که این صنعت با آن مواجه است اما خوشبختانه در برنامه ششم توسعه بر روند سرعت این حوزه تاکید بسیار شده است.

نماینده مردم تهران خاطر نشان کرد: اگر مسئولان برای اصلاح این ساختارها سرمایه گذاری کرده و در جهت دو خطه کردن خطوط اقدامات اساسی‌تری را انجام داده بودند، امروز شاهد چنین سوانحی نبودیم اما این موضوع بایستی در دستور کار مجلس و دولت قرار گرفته و نسبت به تخصیص منابع مالی بر توسعه خطوط و نوسازی ناوگان در مناطق کوهستانی و کویری اقدام شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۲۵:۲۱ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۶
  • تعداد حاضران : ۲۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها