freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375491/31  زمان: 09:50  1395/09/07  بازدید: 1,094

دو تیم منچستریونایتد و وستهام، امروز در ورزشگاه الدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، یونایتد با کسب 19 امتیاز از 12 بازی در رده ی ششم جدول قرار گرفته است. شاگردان مورینیو نتوانسته اند در حد و اندازه انتظارات ظاهر شوند ولی مورینیو معتقد است که تیمش هنوز برای کسب قهرمانی شانس دارد. در صورت پیروزی، یونایتد 22 امتیازی خواهد شد و هر چند که جایگاهش در جدول تغییری نخواهد کرد ولی فاصله 9 امتیازی اش با صدرنشین یعنی چلسی را حفظ می‌کند.

 

 


جبران فاصله 9 امتیازی با وجود رقبایی نزدیک و قدرتمند می‌تواند کار دشواری برای آقای خاص باشد ولی او بارها ثابت کرده که به خوبی به کارش مسلط است و می‌داند چطور مشکلات تیمش را حل کند.

 

وستهام اما حال و روز خوشی ندارد. در حالی که انتظار می‌رفت در فصل دوم حضور بیلیچ، چکش‌ها بهتر از فصل قبل کار کنند، در رده ی هفدهم جدول قرار گرفته اند و شرایط خوبی ندارند. در 5 تقابل اخیر دو تیم، 1 پیروزی برای هر دو تیم به ثبت رسیده و 3 بازی دیگر با تساوی به پایان رسیده است. حال باید دید آقای خاص می‌تواند نتیجه خوبی مقابل بیلیچ کسب کند یا توسط سرمربی کروات متوقف می‌شود.


اریک بیلی و کریس اسمالینگ غایبین یونایتد خواهند بود و برای وستهام، ماسائوکو، توره، بیرام و رید به همراه تیم نخواهند بود و حضور اندی کارول و آکسفورد نیز در این بازی قطعی نیست.

 

ترکیب احتمالی:

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰:۱۹ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۵۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها