freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چکیده: رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه آینده خوبی برای زعفران ایران با توجه به شرایط کنونی دیده نمی‌شود، گفت: باید برای صنوف تبدیلی زعفران فکر اساسی صورت گیرد.

منطقه خراسان‌جنوبی، غلامحسین شافعی عصر روز گذشته در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان‌جنوبی، اظهارکرد: گرچه خراسان‌جنوبی به سبب کمیت جمعیت و وسعت جزو استان‌های کوچک به شمار می‌رود، اما دارای ظرفیت‌های مهمی از جمله نیروی انسانی و مواهب طبیعی فراوانی بوده که این استان را جزو استان‌های سرآمد کشور قرار داده است. وی با بیان اینکه زعفران یکی از کالاهای فوق استراتژیک کشور محسوب می‌شود، افزود: خواستگاه اولیه این محصول خراسان‌جنوبی بوده و در دیگر کشورها این نوع محصول و با این کیفیت را سراغ نداریم.

رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه باید در مورد زعفران ایران فکر جدی شود، تصریح کرد: با توجه به اینکه آینده خوبی برای زعفران ایران دیده نمی‌شود و نباید این محصول باارزش را به راحتی رها کنیم اتاق بازرگانی ایران آمادگی دارد در این راستا ورود یافته و کمک کند. شافعی گفت: به دو دلیل شامل ورود کشورهای دیگر به تولید محصول زعفران و استفاده نکردن از ابزارهای نوین برای تولید این محصول برای آینده زعفران ایران آینده خوبی پیش‌بینی نمی‌شود. وی تاکید کرد: در حال حاضر مصرف محصول زعفران بیش‌ از مصرف خوراکی در صنایع دارویی و آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بنابراین باید برای صنوف تبدیلی زعفران و توجه به این امر فکر اساسی در کشور صورت گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره اتاق بازرگانی ایران یک طرح مطالعاتی عمیق برای آینده زعفران در برنامه کاری خود دارد، افزود: تامین هزینه‌های این طرح برعهده اتاق بازرگانی ایران است. شافعی به شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: باید در مسائل اقتصادی بین بخش خصوصی و دولتی شراکت وجود داشته باشد. وی ادمه داد: از فضای خوبی که در حال حاضر برای گفت‌وگوی بخش خصوصی با سه قوه ایجاد شده به خوبی استفاده شود. رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه متاسفانه قوانین ما شفاف نبوده و در استان‌های گوناگون متفاوت است، گفت: در شرایط حاضر بخش خصوصی و دولت باید به یکدیگر کمک کرده و با این دید به‌ جلو بروند که با شرایط کنونی با تفسیری که قانون وجود دارد گرهی را باز کرده نه اینکه گرهی را ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه باید شرکت‌های سهامی احیاء شده و سهامداران آن همه مردم ایران باشند، افزود: اگر به این دیدگاه برسیم که منافع همه در منافع ملی نهفته است، می‌توانیم شرایط کشور را بهبود بخشیده و هر چند داشتن این دیدگاه سخت بوده ولی باید همه به این سمت حرکت کنیم. رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه بخش‌دولتی و خصوصی هدف غیرمشترکی ندارند، خاطرنشان کرد: به جای لیست کردن مشکلات باید راه‌حل‌های غلبه بر مشکلات لیست و برای حل آن تلاش شود.

منبعایسنا

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰:۱۳ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin

نگرانی از آینده نگرانی از آینده شغلی اس ام اس نگرانی از آینده نگرانی آینده نگرانی از سلامت جنین نگرانی از سلامت جنین در بارداری نگران سلامت جنینم هستم نگران سلامت جنین نگرانی از ناپایداری رشد نگرانی از دست دادن عزیزان نگرانی از بیماری نگرانی از انتقال بیماری آندوسکوپی نگرانی از ایدز نگرانی ازدواج نکردن نگرانی از ازدواج نکردن نگرانی از بارداری ناخواسته شیروخورشید سرخ ایران روباه سرخ ایران روزنامه ایران سرخ سرخط روزنامه ایران صلیب سرخ ایران صليب سرخ ايران صلیب سرخ در ایران سازمان صلیب سرخ ایران سایت صلیب سرخ ایران جمعیت صلیب سرخ ایران کمیته صلیب سرخ ایران سایت سازمان صلیب سرخ ایران دفتر صلیب سرخ در ایران آدرس صلیب سرخ در ایران قناری سرخ ایرانی ارتش سرخ ایران ارتش سرخ ايران سایت ارتش سرخ ایران خروج ارتش سرخ از ایران ورود ارتش سرخ به ایران سرخ کن ایرانی قیمت سرخ کن ایرانی سرخ کن صنعتی ایرانی انواع سرخ کن ایرانی مینی سرخ کن ایرانی سرخ کن بدون روغن ایرانی لیست قیمت سرخ کن ایرانی انقلاب سرخ ایران دریاچه سرخ ایران دریاچه سرخ در ایران طلای سرخ ایران زعفران طلای سرخ ایران کتاب زعفران طلای سرخ ایران دانلود کتاب زعفران طلای سرخ ایران ورزقان طلای سرخ ایران ورزقان سرزمین طلای سرخ ایران نگرانی از آینده طلای سرخ ایران

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۱۹۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها