freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، علیرضا جمشیدی در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تمام دنیا مرز تخلف و جرم را از یکدیگر جدا کرده‌اند و با تخلفات با دیدگاه ویژه رسیدگی می‌شود. دولت‌ها برای اداره حاکمیت مقررات خوبی را وضع می‌کنند. دولت متولی رسیدگی به تخلفات در کشور است. سازمان تعزیرات حکومتی دارای صلاحیت‌های مختلفی است که یکی از مهترین آن‌ها مبارزه با پدیده قاچاق کالا و ارز است.

وی با تاکید بر این‌که «باید در کمترین زمان به پرونده‌های تخلف قاچاق رسیدگی کنیم» گفت: لازم است میان سازمان تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف تعامل سازنده و همکاری قوی‌تری برقرار شود تا با نگاهی پیشگیرانه و مثبت امور را مدیریت کنیم.

وی به بازرسی از 4 هزار انبار در شهر ری تهران اشاره کرد و با بیان این‌که «در یک روز 300 تا 500 میلیارد تومان قاچاق کشف شد»  خاطرنشان کرد: پول‌های نامشروع و کثیف موجب فساد در ابعاد مختلف جامعه و حاکمیت می‌شود.

وی با بیان این‌که «قاچاق فراتر از پدیده اقتصادی است» ادامه داد: اقدامات ویژه‌ای در کشور در راستای این پدیده شوم انجام شده است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی فساد مالی و اداری در کشور را مصیبت بزرگی دانست و گفت: فساد اداری بنیان کشور را سست می‌کند.

وی با تاکید بر «لزوم افزایش هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌ها» گفت: باید برخورد موثر و پیشگیری مفصل در کنار هم شکل گیرد تا در زمان کوتاهی شاهد کاهش تخلفات باشیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵:۲۵ دیده شده : ۲۹۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۳
  • تعداد حاضران : ۲۲۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها