freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1375538/32  زمان: 12:10  1395/09/07  بازدید: 429

مجمع موتور سواری FIM از روز چهارم آذرماه با حضور کشورهای عضو از جمله جمهوری اسلامی ایران در شهر برلین آلمان شروع بکار کرده است .

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی ، در این مجمع محمود صیدانلو و کیوان ملانوروزی رئیس و سرپرست روابط بین المللی به نمایندگی از کشورمان حضور پیدا کرده اند . در طی دو روز گذشته نمایندگان کشورمان روزهای پرکاری را پشت سر گذاشتند و دیدارهای خوبی با مسئولان فدراسیون جهانی و سایر همتاهای خود از کشورهای مختلف در مورد همکاری های دو و چند جانبه داشته اند.


بر اساس این گزارش ، صیدانلو و ملانوروزی ضمن دیدار با رییس فدراسیون جهانی و نایب رئیس آسیایی فدراسیون جهانی گزارش جامعی از فعالیت موتورسواری و 31 استان فعال در ایران ، کسب مجوز فعالیت بانوان از وزارت ورزش و جوانان به حاضرین ارائه دادند . همچنین از سوی مجمع جهانی موتورسواری تشکیل و سازماندهی رشته جدید ATV در سال آینده به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران محول شد .


از دیگر فعالیت های نمایندگان ایران در مجمع جهانی برلین می توان از ارائه پیشنهاد ایران برای برگزاری اولین کنگره علمی بین المللی و انجام یک دوره مسابقات بانوان برای کشورهای اسلامی و برگزاری مسابقات موتورکراس بین المللی بانوان در خاورمیانه در سال 2017 و دعوت از رئیس و مدیر اجرائی فدراسیون موتور سواری جهان به کشورمان جهت بازدید از فدراسیون و امکانات بالقوه کشورمان برای میزبانی رویدادهای مختلف بین المللی یاد کرد .


یکی دیگر از درخواست های رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در این مجمع از فدراسیون جهانی موتور سواری، درخواست کمک های فنی و ایمنی استاندارد و به روز جهانی برای ارتقای سطح کیفی پیست های موجود در ایران و کمیته فنی موتورسواری بود که با آن موافقت به عمل آمد .


مجمع جهانی موتور سواری که از روز چهارم آذرماه در شهر برلین آلمان آغاز شده ، فردا شب با معرفی برترین های موتورسواری جهان در سال 2016 بکار خود خاتمه می دهد .


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵:۱۹ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها