freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا جمشیدی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با رئیس کل دادگستری گیلان در خصوص ضرورت فعالیت این سازمان اظهار کرد: لزوم تفکیک میان جرم و تخلف سبب ایجاد سازمان های شبه قضایی همچون سازمان تعزیرات حکومتی برای رسیدگی به تخلفات می شود.

وی افزود: جرم فعل یا ترک فعلی است که شرع و قانون آن را ممنوع دانسته است و تخلف زیر پا گذاشتن نظاماتی است که دولت تعیین کرده است؛ بنابراین رسیدگی به تخلفات در این سازمان نیازمند نظام دادرسی و سرعت متفاوت از نظام دادرسی به جرم است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه قاچاق زیان های جبران ناپذیر و بعضا غیرقابل جبرانی به جامعه وارد می کند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بعد اقتصادی تاکید کردند که قاچاق تولید را فلج می کند.

جمشیدی رسیدگی به تخلفات بهداشتی و پزشکی را از جمله صلاحیت‌های این سازمان عنوان کرد و گفت: تفاوت حوزه بهداشتی و پزشکی با سایر صلاحیت‌های سازمان تعزیرات حکومتی، اعتماد و اتکا مردم به تجویز و درمان پزشکان است که حق انتخاب و تصمیم گیری را از آنان سلب می کند؛ به همین دلیل نظارت بر این حوزه با توجه به اینکه موضوع سلامت و جان مردم مطرح است، ضروری است.

احمد سیاوش پور رئیس کل دادگستری گیلان در ابتدای این دیدار ضمن خوشامدگویی موضوع پیشگیری را از مهم ترین اقدامات دادگستری کل استان عنوان کرد و گفت: پیشگیری از وقوع جرم و نظارت پایه و اساس پیشرفت و توسعه است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵:۱۸ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۷
  • تعداد حاضران : ۱۸۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها