freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، مهدی پاشازاده سرمربی تیم راه آهن در خصوص آخرین وضعیت این تیم و  همچنین برخی از موارد مربوط به استقلال گفتگویی داشت که می خوانید:


- از آخرین وضعیت تیم راه آهن چه خبر؟ اخباری مبنی بر احتمال انحلال این تیم به گوش می رسد.


والا از انحلال خبری ندارم. اما خب واقعیت این است که شرایط این تیم آنقدر خراب است که بتوان گفت از خط قرمز بحران هم عبور کرده است. احتمال این که برای بازی با مس کرمان نتوانیم به این شهر برویم زیاد است.


- تیم شما یکبار دیگر هم به دلیل مشکلات مالی در یک مسابقه شرکت نکرده بود.


بله ما در بازی با نفت و گاز گچساران هم در جام حذفی به همین دلیل شرکت نکردیم. اگر به کرمان نرویم این دومین بار است که این تیم به خاطر مشکل مالی به سفر نمی رود.


- حیف تیم قدیمی و ریشه داری مثل راه آهن نیست که به این شرایط دچار شده؟


پاسخ این سئوال را من نباید بدهم. من در مورد مسائل فنی پاسخگو هستم که فکر می کنم این تیم با همین شرایط اسفبار مالی و مدیریتی که دارد، از نظر فنی در شرایط خوبی به سر می برد. حضور تیم راه آهن در رده ششم جدول رده بندی پاسخ من است به این سئوالات.


-بعنوان پیشکسوت استقلال نظرتان در باره تساوی این تیم برابر گسترش فولاد چیست؟


اجازه بدهید قبل از آن که در خصوص مسائل فنی استقلال صحبت کنم، از مدیریت باشگاه گله کنم.


-در چه خصوصی؟


متاسفانه یکبار دیگر شاهد بودیم که آقای زمانی عضو هیات مدیره باشگاه راه آهن در خصوص مسائل فنی این تیم مصاحبه کردند. این کار به هیچ وجه درست و جایز نبود. اگر اعضای هیات مدیره خوششان می آید که مثلا ماساژور تیم در خصوص مدیریت صحبت کند، خب آنها هم بیایند در باره مسائل فنی صحبت کنند. در این فوتبال تا یاد نگیریم که هر کسی در جای خودش باشد و به جای خودش صحبت کند کارها درست نمی شود.
- آقای زمانی نظرش را گفته اند.


"نظر" برای زمانی است که انسان آن را برای خودش نگه دارد و یا نهایتا در جمع های خصوصی بگوید. وقتی این نظر  از سوی یک مسئول رسما بیان می شود آن هم در رسانه ها، دیگر نمی شود گفت که فلانی نظرش را گفته. من به طور کلی می گویم که کار آقای زمانی درست نبود و امیدوارم که دوستان ما در باشگاه استقلال در حوزه وظایف شان قدم بردارند.


- و بازی استقلال و گسترش؟


استقلال بازی را خوب شروع کرد اما خوب ادامه نداد. این موضوع بیشتر به بازیکنان باز می گردد. آنها فکر کردند وقتی دو هیچ از حریف پیش افتادند بازی تمام شده. امیدوارم که بازیکنان استقلال درس خوبی از این بازی گرفته باشند و از این به بعد بدانند بازی وقتی تمام می شود که سوت پایان به صدا در آمده باشد. نه وقتی که به حریف گل می زنند.


- استقلال یک بازی دیگر با صبا در پیش دارد. در خصوص این بازی چه می گویید؟


استقلال و صبا به تازگی با هم بازی کردند و شناخت خوبی از هم دارند. این بازی برای هر دو تیم سخت است. غیر از این که تیم ها همدیگر را می شناسند، سرمربیان این دو تیم نیز با توجه به تنش های بازی رفت انگیزه های مضاعفی برای مقابله با هم دارند. امیدوارم که دامنه تنش های بازی رفت به این بازی کشیده نشود. پرونده آن بازی بسته شده و رفته است.

 

منبع: ورزش سه


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵:۳۶ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin

راه آهن راه آهن تهران راه آهن شیراز راه آهن اصفهان راه آهن تبریز راه آهن یزد راه آهن شمال راه آهن بندرعباس راه آهن اهواز راه آهن مشهد راه آهن تهران همدان راه آهن تهران مشهد راه آهن تهران رشت راه آهن تهران شمال راه آهن تهران بلیط راه آهن تهران شیراز راه آهن تهران تبریز راه آهن تهران اصفهان راه آهن تهران استانبول راه آهن شیراز تهران راه آهن شیراز بوشهر راه آهن شیراز بندرعباس راه آهن شیراز اصفهان راه آهن شیراز جهرم لار بندرعباس راه آهن شیراز اهواز راه اهن شیراز عسلویه راه آهن شیراز گل گهر راه اهن شیراز سیرجان راه آهن اصفهان رزرو بلیط راه آهن اصفهان مشهد راه آهن اصفهان شیراز راه آهن اصفهان اهواز راه آهن اصفهان تهران راه آهن اصفهان بندرعباس راه آهن اصفهان ازنا راه آهن اصفهان شيراز راه آهن اصفهان کرمان راه آهن تبریز میانه راه آهن تبریز تهران راه آهن تبریز جلفا راه آهن تبریز مشهد راه آهن تبریز ترکیه راه آهن تبریز ارومیه راه اهن تبریز استانبول راه آهن تبریز وان راه آهن تبریز تلفن راه آهن یزد اقلید راه آهن یزد شیراز راه آهن یزد مشهد راه آهن یزد اصفهان راه آهن يزد راه آهن يزد اقليد سایت راه آهن یزد استخدام راه آهن یزد ایستگاه راه آهن یزد راه آهن شمالغرب راه آهن شمال شرق راه آهن شمالغرب زنجان راه آهن شمال جنوب راه آهن شمال به جنوب راه آهن شمال ایران راه آهن شمال کشور راه آهن شمال غرب کشور راه آهن شمال غرب كشور راه آهن بندرعباس استخدام راه آهن بندرعباس تهران راه آهن بندرعباس تلفن سایت راه آهن بندرعباس استخدامی راه آهن بندرعباس ایستگاه راه آهن بندرعباس اطلاعات راه آهن بندرعباس راه آهن بافق بندرعباس راه آهن اهواز اصفهان راه آهن اهواز مشهد راه آهن اهواز تهران راه آهن اهواز شیراز راه آهن اهواز شهرکرد راه اهن اهواز استخدام سایت راه آهن اهواز اطلاعات راه آهن اهواز ایستگاه راه آهن اهواز راه آهن مشهد بجنورد گرگان راه آهن مشهد تهران راه آهن مشهد گرگان راه آهن مشهد خرید بلیط راه آهن مشهد چابهار راه آهن مشهد ساری راه آهن مشهد شیراز راه آهن مشهد سرخس تجن راه آهن مشهد اهواز خراب است به انگلیسی خراب است بغداد خراب است که خمخانه خراب است استپر خراب استاتوس خراب کننده حالم خراب است اوضاع خراب است مراعات کنید زیرنویس خراب است خمخانه خراب است خرابی استپر موتور خرابی استپر خرابی استپر پراید خرابی استپر موتور پراید خرابی استپر موتور 206 خرابی استپر سمند خرابي استپر خرابی استپر موتور 405 خرابی استپر موتور سمند این روزها حالم خراب است امشب حالم خراب است شعر حالم خراب است جمله حالم خراب است این روزها انقدر حالم خراب است زیرنویس فارسی خراب است چرا زیرنویس خراب است چرا زیرنویس فارسی خراب است زیرنویس فیلم خراب است زبان زیرنویس خراب است پاشازاده: وضع راه آهن خراب است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۴۵
  • تعداد حاضران : ۱۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها