freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، سردار حسن رستگار پناه در سومین یادواره شهدای بهزیستی استان مرکزی که در کانون بسیج اراک برگزار شد، با اشاره به تاسیس بسیج گفت: امام راحل نهادی را برپا کرد به نام بسیج که عاشقان راه حق باید به آن بپیوندند و از انقلاب‌شان دفاع کنند.

وی با اشاره به شهدای شاخص بهزیستی گفت: اینها نامدارترین شهدای ما هستند و ما غیر از این بزرگواران شهیدان بی‌نام و نشانی داریم که مادر آنها فاطمه زهرا(س) و پدرشان رسول اکرم(ص) است.

رستگار پناه اظهار کرد: این شهدای والامقام بدون هیچگونه چشمداشتی از انقلاب شان دفاع کردند و تا زمانی که حرمت خون این شهدا که در دفاع از انقلاب ریخته شده باقی‌ است این انقلاب آسیب نمی بیند.

وی با بیان اینکه وظیفه ماست که از ارزش‌های مد نظر شهدا دفاع کرده و یاد آنان را گرامی بداریم، افزود: البته در دفاع از اسلام از بدو تاریخ اسلام مدافعان زیادی تلاش کرده‌اند و خون های زیادی بر زمین ریخته شده تا نوبت به ما رسیده است و هنوز هم آبیاری درخت تنومند اسلام نیازمند مقاومت، شهادت، ایثار و فداکاری است.

رستگار پناه اظهار کرد: امروز نیز در جبهه نبرد در مقابل انحرافات فکری آل سعود، وهابیت و تکفیری‌ها جوانان عاشق اسلام در سرزمین‌هایی دور از سرزمین خود به دفاع از حرمین شریف اقدام می‌کنند و این افتخار برای مردم ایران در تاریخ باقی خواهد ماند که جوانانش برای دفاع از حریم الهی مرز و بوم نمی‌شناسند و در هر جای جهان که نیاز باشد برای دفاع از حریم آیات الهی جان می دهند.

وی با بیان اینکه البته عملیات روانی دشمن عنوان می‌کند که اینها برای پول به میدان نبرد می‌روند، اما می‌دانیم که اینگونه نیست و آنچه آنان را راهی این راه پر خطر کرده نیروی غیرت، ایمان، اعتقاد و جوانمردی است.

رستگار پناه افزود: مدافعان حریم الهی براساس اعتقاداتشان از حریم الهی در هر جای جهان اعم از سوریه، لبنان، فلسطین و افغانستان و ... دفاع کرده و می‌کنند.

وی اظهار کرد: جوان ایرانی در سایه بیرقی که امام راحل بلند کرد در صدد دفاع از حریم الهی است و تحت تاثیر این نیروی ایمان و شهامت تحول بسیاری در نسل امروز مسلمانان جهان ایجاد شده که ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تاریخ انقلاب ما درس شجاعت و مقاومت به بشریت داد و به جهانیان اثبات کرد اگر در مقابل زورگویان ایستادگی کنید نصرت از آن شماست. وعده الهی اینست که نصرت الهی از آن کسی است که در راه دین حق ایستادگی و صبوری کند.

رستگار پناه با بیان اینکه اراده الهی بر این قرار گرفته است که ما با چشمان خودمان ذلت و زبونی دشمنان‌مان را ببینیم و این مهم به برکت خون پاک شهیدان محقق شد، افزود: سرنوشت صدام یک نمونه از به ذلت کشیده شدن دشمنان اسلام است.

وی صدق نیت شهدا را عامل به پیروزی رسیدن انقلاب عنوان کرد و گفت: همین عامل این انقلاب را به اوج خواهد رساند و در این شرایط رسالت مدیران، متولیان و مسئولین ما سنگین‌تر است. شهدا ایستادگی کردند و جان دادند و زیر بار ذلت نرفتند و ما نیز نباید در رفتارها و گفتارمان کاری کنیم که ذلت را بپذیریم.

رستگار پناه افزود: مردم ما اثبات کردند که ایستادگی می‌کنند و در مقابل مطالبه آنها از مسئولان خدمت صادقانه است و در چنین شرایطی شنیدن برخی موارد همچون انحراف اقتصادی یک مدیر تاسف برانگیز است. مسئولان باید بدانند که باید خدمتگزاری صدیق برای این مردم باشند.

وی تاکید کرد: با اعتماد به مردم می‌توان تمامی مشکلات را حل کرد. کشور ما منابع متعددی را داراست که باید مدیریت درستی درخصوص آنها صورت گیرد.

رستگار پناه با بیان اینکه در صنعت پیچیده‌تر از صنعت موشکی نداریم، ولی توانستیم موشک بسازیم یا در استانی مثل استان مرکزی از نظر متخصص کم نداریم، پس نباید وابسته به واردات باشیم.

وی اظهار کرد: صنعت موشکی ایران براه افتاد چراکه کسی همچون شهید تهرانی مقدم با شهدا عهد بسته بود که باید استقلال خود را در تخصصش به عمل برساند.

رستگار پناه با بیان اینکه پس از انقلاب اقدامات بسیاری صورت گرفت، اما اگر مدیریت بهتری داشتیم باید امروز در جایگاهی صد پله بالاتر می‌ایستادیم، افزود: در روند این انقلاب دو پدیده مردم و رهبری هیچگاه سهم‌خواهی نکردند و مسئولان باید قدردان این موهبت باشند.

وی تاکید کرد: همه باید به جوانان، ایمان مردم و ظرفیت‌های موجود اعتماد کنیم تا کشور را بسازیم و پیش ببریم.

رستگار پناه فضای بیرونی انقلاب را متفاوت از فضای داخل دانست و گفت: دست نیاز هر مستضعفی و هر صدای حق‌طلبانه‌ای در جهان به سوی انقلاب اسلامی ایران است و ما باید این ندا را پاسخ دهیم.

وی در پایان به راهپیمای عظیم اربعین اشاره کرد و گفت: سنجشی که امسال در راهپیمایی اربعین انجام شد نشان داد که صددرصد کسانی که از کشورهای دیگر در این راهپیمایی شرکت کردند تحت تاثیر انقلاب اسلامی و به تبع آن در این مسیر راهی شده‌اند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از خانواده شهدای بهزیستی استان مرکزی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۵:۱۹ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها